Pozor, všichni kdo žijete ve stresu a nejistotě:

Tajná metoda jak UZDRAVIT svou MYSL a TRVALE se ZBAVIT (nejen) STRESU a všech problémů z něj pramenících *v rekordním čase

Začněte žít bezpodmínečně šťastný a spokojený život, bez antidepresiv, terapeutů a otlačených kotníků z nekonečných meditací

0 +

Uzdravených myslí

úspěšnost KURZU absolutně předčila všechna očekávání. Co na kurz říkají studenti?

5/5
Zdravím všechny, vše co Pavel říká jsou velké pravdy. Po kurzu Uzdravení mysli jsem se dostala po dlouhých letech do pohody, přestala se neustále něčeho bát. Neměla jsem dřív energii, nyní ji mám. Je to úžasné mít chuť něco dělat. Stále se mi ale stává, že se hlásí ego, nebo se něco nedaří. Vždy si vzpomenu na slova Pavla s odůvodněním proč to tak je, co je důvodem. Moc mi pomáhá vědět, v čem je příčina, a jak s ní naložit. Jak říká Pavel, vše chce čas a pracovat na sobě, kontrolovat myšlenky. Jsem proto vděčná za Pavlova slova, moc mi to pomáhá. Pavle díky 💞

Pavle milý, bylo mi ctí učit se od Tebe po čtyři týdny, jak transformovat mysl.🌹
Je mi zase do zpěvu. 🙏
Mám nesmírnou radost, že jsem byla ve Tvém kurzu. Všechny pochyby, nejistoty a strachy jsou pryč.
Nepřekážím životu a dějí se zázraky. 🤗💕
„Nejistota je tvá kamarádka “ je naprosto úžasná věta, moc mi pomáhá.🌊
Všechno, co jsi nám pověděl, mi dávalo smysl.💫
Život se mi mění k lepšímu a je to Tvá zásluha.
Děkuji, že mohu zažívat „vnitřní klid“.
Tvé etudy si nadále budu pouštět. Zatím…

S úctou a láskou Eva 🕊

Milý Pavle, ahoj 🙋‍♂️

Jen bych ti chtěl poděkovat, že jsi 🍀

Náš životní příběh je jako přes kopírák, bez nadsázky, všechny dary života, které dnes již s dovolením takto nazývám, ať to byly úzkosti, strach, neklid, vyčerpání, syndrom vyhoření atd…. mě potkaly také, v roce 2018 to začalo (myslel jsem si, ze umřu, že jsem vážně nemocný, u doktoru výsledky všechny dobře a že jich sakra bylo 😂 ale stejně jsem tomu, že jsem zdravý, nevěřil, takže – psycholog, psychiatr, antidepresiva (ty fungovaly naprosto skvěle, ale jen co se tyče nežádoucích účinku, za které dnes děkuji, protože díky nim, jsem pochopil, že tudy cesta nevede), naštěstí jsem o nic, a že mám v životě vše co jsem si kdy mohl představit, nepřišel, alkohol a drogy mě také nepotkaly. 🍀🙏

Pak začaly všechny možné knížky, přednášky, youtubka, vše tak nějak fungovalo, ale krátkodobě, avšak taková pro mě byla nachystaná cesta, dnes jsem sice už mnohem dále, ale pořád ta mysl pracuje a chodí, a proto jsem opravdu od srdce Šťastný, že jsi do mého života přišel.

Proč to vše píšu? Protože jsem opravdu moc vděčný, že máš sílu a chuť, na základě osobní zkušenosti, pomáhat a vést lidi, moc si toho od srdce vážím.

Mám tě rád 🍀

Celý život se snažím prosadit si svou pravdu a vždycky mi záleželo na tom, aby se mnou druzí souhlasili a nebyli proti mně. I ze začátku kurzu jsem měla tendence k tomu, že jsem si i přes jasné Pavlovy pokyny v hlavě hrála s myšlenkou, že si to přece stejně můžu uzpůsobit podle sebe, že přece jen já vím, co mi jak vyhovuje. Ale není to vůbec tak. To je jen hra ega které potřebuje bolest a nechce se jí zbavit… Jediná cesta k uzdravení mysli je stoprocentně poslouchat, co se má dělat, dodržovat to , nebádat nad tím, bla,bla bla… to jen oslabuje účinek… Je třeba konat…Prostě jet přesně podle toho. Neptat se, neřešit.. nic nevědět a ničemu nerozumět… Dělám to tak a už se moje mysl uzdravuje. Jsem 8.den bez prášků a už pomíjí i ty chvilkové pocity na omdlení z „absťáku“. Pavle, děkuji, že jsi a vám, ženy, přeju jen to nej… JSTE ÚŽASNÉ ❤
Děkuji po tomto kurzu mám pocit štěstí , vnitřního klidu. Jsem vděčná že jsem to mohla sdílet s vámi se všemi. Život je krásnej. Děkuji Pavle🥰🥰🥰

Právě dnes jsem ukončila intenzivní měsíční kurz uzdravení mysli. Je mi 44let, asi od osmnácti let se věnuji duchovnu. Vyzkoušela jsem, přečetla jsem, toho dost. Něco fungovalo. Poslední tři roky nefungovalo nic. Než jsem vstoupila do kurzu, už jsem ničemu nevěřila, neměla jsem ani peníze na kurz, ale uvnitř touha byla silná, měla jsem narozeniny a v den kdy bylo potřeba se rozhodnout a uhradit kurz, se mě partner zeptal, co si přejí k narozeninám, řekla jsem že tento kurz. Ještě ten den bylo vše vyřešeno a rozhodnuto. Rozhodla jsem se celý měsíc plně věnovat tomuto procesu a tak se stalo. Dnes žiji jiný život. Jsem nová bytost. Odpustila jsem, žiji v lásce, miluji. Miluji život. Našla jsem samu sebe. Z hloubky své duše děkuji všem kdo se podíleli na vytvoření tohoto kurzu. Děkuji holkám ze skupiny za měsíční sdílení. Děkuji sama sobě, že jsem pustila strach, našla odvahu a sílu toto absolvovat. Děkuji Míša

Hezký den, po ukončení kurzu s Pavlem se konečně cítím šťastná, klidná. Odpuštění pro mě byl problém, ale už jsem pochopila, jak mě to omezovalo. Tolik aha momentů v tomto kurzu… Jsem ráda, že jsem tím mohla projít s úžasnou skupinou. Lépe spím. Už mě neomezují mé myšlenky. Mám radost ze života ,dobrá nálada každý den. Děkuji Ivana🥰🥰🥰

všechny problémy začínají v mysli

Intenzivní měsíční kurz Uzdravení mysli

✅ Mám pro Vás připravené pokročilé úkoly a meditační etudy pro efektivní a trvalou transformaci Vaší mysli. 

✅ Dvakrát týdně společné online SETKÁNÍ plné energie, dechberoucích informací a AHA momentů! 

✅ Budu Vás vést a kontrolovat Váš postup, abyste se někde nezasekli a Vaše transformace byla kompletní. 

✅ V rámci kurzu účast v soukromé skupině na doživotí, můžete se ptát na cokoli, navážete nová přátelství, budete sdílet své zkušenosti a hlavně se navzájem podporovat!

✅ Celé 4 týdny mé PLNÉ PODPORY 24/7, kterou máte ZDARMA (hodinová konzultace stojí normálně 1200 Kč)!

„Milý Pavle, dovol, abych napsala pár řádek, svěřila se a poděkovala. Víš, jak dlouho jsem váhala nad tvým kurzem Uzdravení mysli?

Vlastně jsem se odhodlávala několik let! A pořád jsem na to neměla peníze. Nikdy mi na to nezbylo. Byl to můj dlouhodobý problém.

Jsem sama a jak se říká, žila jsem ,,z ruky do huby“. Dát na ruku 5 tisíc bylo pro mne nepředstavitelné. Ale jednoho dne jsem se rozhodla! A nelituji.

Hned po prvním týdnu tvého kurzu se začaly dít změny…! Klienti se začali víc hlásit na masáž a ještě přišly dvě nabídky jiné práce….

Když jsem se přestala bát nedostatku, objevila se hojnost. Díky tvému postupu a kontrole myšlenek, na který jsem přistoupila….se mi neskutečně ulevilo.

Jsem tak šťastná. Je to nesmírná úleva po tolika letech trápení. A navíc se zlepšil i můj zdravotní stav. Bolesti v kyčlích povolují. Mám chuť znovu tvořit, smát se a dokonce tančit.

Moc ti děkuji a těším se na další ,,tvou řeč“. Už se nebojím pozdravit a říct ,,mám tě ráda“.

Díky za tebe a tvou práci.

S láskou Dana.“

Stačí když se zaregistrujete do kurzu a já udělám vše proto, abyste žili radostný život ve zdraví a hojnosti, protože VY si to zasloužíte!

Ahoj přátelé, moje jméno je Pavel Žywczok a budu vaším průvodcem na cestě k sebepoznání a uzdravení mysli, která je to jediné, co aktuálně ve vaší situaci potřebujete.

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem knihy Kurz zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Hledal jsem pomoc u psychologů a v psychofarmakách. Bez jakýchkoliv výsledků. Byl jsem na samém dně, kdy jediné řešení jsem viděl v odchodu z tohoto světa.

Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, profesorky psychologie na Lékařské fakultě Kolumbijské univerzity v USA, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

POCHOPIL JSEM, ŽE KAŽDÝ, KDO CHCE, KAŽDÝ, KDO SE PEVNĚ ROZHODNE, MŮŽE ŽÍT V NEUSTÁLÉM VNITŘNÍM KLIDU, V POHODĚ, RADOSTI, HOJNOSTI A ZDRAVÍ.

Je to totiž náš přirozený stav

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Již třetím rokem žiju ve vnitřním klidu, lásce, hojností a zdraví. Tento klid mám neustále. Nezávisle na tom, co se děje kolem mne. Je to výsledek každodenního tréninku. 

Jak dosáhnout stejných výsledků 12x rychleji?

Po více jak dvou letech, po ukončení tréninku dle této knihy, jsem v březnu roku 2020 začal vést touto knihou první skupinu studentů. Každý den jednu lekci. Celý rok. Bylo to opravdu náročné. Podmínkou je, že studenty vede někdo kdo myšlenkami knihy běžně žije. Nestačí, že ji zná a dokonce ji umí celou citovat… Pořád mi však vrtala hlavou věta z knihy:

„Kurz zázraků je teprve začátkem”.

Tady musí být efektivnější cesta!

Jednou se všechny dílky poskládaly a já jasně uviděl, co je potřeba udělat, aby studenti dosáhli výsledků ne za rok…

ani za půl roku…

dokonce ani za čtvrt roku…

ale za pouhý jeden měsíc!

VYTVOŘIL JSEM KURZ ZÁZRAKŮ V KOSTCE.

Co vás čeká v jednotlivých týdnech:

1. týden – Pevné rozhodnutí jako brána ke všemu

– V prvním týdnu se dozvíte. co to znamená rozhodnout se, pevně se rozhodnout a jak díky tomu budou probíhat věci, po kterých opravdu prahnete.

– Které věci a kteří lide, Vám působí bolest a jak je změnit.

Naučíte se rozhodovat, kterou myšlenku chcete mít ve své mysli a kterou nikoliv, od toho se dále odvíjí tělesné pocity

– Co vše si začnete uvědomovat a chápat, když budete sledovat své myšlenky.

2. týden – Tělo bolesti živené strachem

– V druhém týdnu se dozvíte co je strach a čeho se nejvíce bojíte. A hlavně jak se ho tréninkem zbavit.

– Dále se dozvíte, co je to tělo bolesti, jak si nevědomě způsobujete nemoci a jak ho tréninkem uzdravit.

– Co se děje s naším tělem, když hodnotíme a kritizujeme. A proč nehodnotit, nekritizovat a nesrovnávat.

– V tomto týdnu vám také rapidně, ale zdravě, vzroste sebevědomí.

 

3. týden – Láska a sebeláska stavebním kamenem štěstí

– Ve třetím týdnu se dotkneme tématu Láska a Sebeláska. Dozvíte se co to vůbec je a jak s nimi pracovat. Dostanete konkrétní úkol, abyste natrénovali sebelásku.

– Sebeláska je to, že děláte ve svém životě to, co dělat chcete a neděláte to co dělat nechcete. Tady pochopíte jak tím, že toto pravidlo nedodržujete si neustále ubližujete a děláte bolest.

– Indové tvrdí, že nejhorší karma je ta vůči svým rodičům. Tady se naučíte odpouštět svým rodičům nezávislé na tom „jak hodně Vám ubližovali a působili bolest“. Zažijete tu slast odpuštění rodičům.

4. týden – Lpění, zloba a proudění energie

– V posledním týdnu dokončíme vaší transformaci, ukážu vám jak vám lpění působí bolest. A to vždy. Nejen vám. Každému.

– Lpění je velké napětí a to působí, že přestává proudit energie života a Vám se nedostává to, po čem toužíte

– Dozvíte se, jak funguje lpění ve Vašem životě. Budete trénovat, jak nelpět, a tak dovolit tvořivé životní energii, aby mohla pracovat pro Vás.

– Dozvíte se, proč se zlobíte a máte na někoho zlost. Budete trénovat být v neustálém klidu i když ten druhý „Vám působí bolest.“

Ke každému týdnu dostanete novou meditaci. Tu budete poslouchat ráno a večer. Když budete každou meditaci poslouchat v tichu a klidu. POKAŽDÉ TAM USLYŠÍTE NĚCO, CO JSTE MINULE NEPOSTŘEHLI

Během tohoto kurzu se semnou budete setkávat každý týden dvakrát online. A tam uslyšíte informace, díky kterým pochopíte, jak fungujete jako lidská bytost. Co je to mysl, vědomí, vůle, ego a tělo. Jaká je mezi nimi provázanost. Každý ze studentů to vždy pochopil a naučil se používat v každodenním životě. Výsledky se dostavuji už po dvou týdnech.

 

Co na kurz říkají další studentky a studenti?

5/5

A jaká je cena?

Dostanete přístup do kurzu, který je ověřen léty zkušeností a vědeckých výzkumů, abyste měli jistotu Vaší transformace. Kurz, který je u nás opravdu JEDINÝ svého druhu. Co na vás čeká?

–> 4 týdny mé plné podpory (poznáte, co to znamená) 6 000 Kč

–> Dvakrát týdně online setkání a koučování 10 000 Kč

–> Pokročilé úkoly, videa a vedené meditace 4 000 Kč

Kurz si cením jako někteří zahraniční „odborníci“ na téměř 100 000 Kč, v zahraničí úplně normální cena za kurzy s koučováním. Nicméně jsme u nás a samozřejmě jsem si uvědomil, že by si to dovolila opravdu jen hrstka lidí

Proto jsem kurz začal nabízet za cenu 20 000 Kč, zeptejte se sami sebe… 

Dali byste dvacet tisíc za to, že se do konce života budete cítit skvěle? Že konečně ukončíte veškerá trápení, kterých se nemůžete zbavit?

Mí studenti ano, a po kurzu by klidně zaplatili mnohem více, poté co pocítili na vlastní kůži ryzí pocit štěstí, radosti a vnitřního klidu, který se jim dostavil a neustále dostavuje.

Nicméně já mám pro vás ještě něco, protože chci kurz zpřístupnit i těm, kteří jsou opravdu v nelehké finanční situaci… 

…do které se může, díky negativním myšlenkám a vzorcům, které se v nás hromadí od dětství, dostat každý. Znám tu téměř neřešitelnou situaci s nedostatkem financí. 

Proto nevěšte hlavu, vy ani tuto částku nemusíte platit a to mám pro vás ještě něco!

Co všechno dostanete? 🎁

  • 4 týdny s mojí plnou podporou = 10 000 Kč
  • Dvakrát týdně online skupinové setkání = 8 000 Kč
  • Pokročilé úkoly = 2 000 Kč
  • Webinář Ego-Mysl-Tělo = 699 Kč
  • Přednáška Jak dojí ke štěstí, radosti a trvalému klidu = 899 Kč
  • Bonusové podcasty = 600 Kč / 3 měsíce
  • Bonusové webináře pro studenty kurzu = 899 Kč / 6 měsíců
  • Záznamy ze všech setkání = 3990 Kč

To je cena i s bonusy celkem 29 986 Kč / 1 201 EUR

Ale pozor, díky tomu, že jste se dostali až sem a čtete tyto řádky, tak pouze na této stránce...

Vy tohle vše máte za akční cenu 4900 Kč / 210 EUR.

Ano, je to tak, to je sleva 25 086 Kč / 991 EUR!!

Zbývá poslední krok a můžeme se vydat na cestu

Jaké jsou nové ohlasy na kurz?

Obsazenost dalšího termínu

Často kladené otázky

Kurz začíná již v úterý 22.11. 2022 prvním setkáním, které proběhne od 19 hod. Po zaplacení vás kontaktuji s informacemi o začátku, nemusíte se bát, že by se na vás zapomnělo. Ale pozor, kurz vedu v malých skupinkách a zájem je obrovský, proto pokud své zdraví neberete na lehkou váhu, tak se zaregistrujte co nejdříve. 

Kurz trvá přesně 4 týdny, ve kterých máme celkem 8 společných setkání přes aplikaci Zoom. Vybrali jsme tu nejjednodušší možnost, stačí kliknout, stáhnout aplikaci a už se uvidíme. 🙂

Kurz stojí 4 900 Kč, pro někoho dost peněz, ale pro absolventy kurzu směšná částka, uvidíte sami. Pro sousedy ze Slovenska je to v přepočtu 210 EUR

To vůbec nevadí, beru ohled na vaše časové možnosti a každé setkání je nahráváno, po skončení všichni účastníci dané skupiny obdrží záznam ze setkání. 🙂

Zaplatit lze převodem částky na můj bankovní účet, který obdržíte po odeslání objednávky.

Po odeslání objednávky mě kontaktujte a zašlu vám podklady pro platbu nebo je máte uvedené zde:

Bankovní spojení:

Účet: 1969728104/3030
IBAN: CZ7930300000001969728104
BIC: AIRACZPP

Pavel Žywczok
Jesenická 447/13
Vrbno pod Pradědem
793 26

Ve výjímečných případech ano, umožňuji platbu na maximálně 2 splátky, v takovémto případě mě po odeslání objednávky kontaktujte a domluvíme se individuálně. První platbu je nutné uhradit před začátkem kurzu.

V takovýchto případech je to více než vhodné a uvidíte jak se do měsíce všech těchto stavů zbavíte. 🙂

Určitě, měl jsem spoustu studentů s rakovinou, Alzheimerovo a Parkinsonovo chorobou, roztroušenou sklerózou a dalších nemocí… Všichni to zvládli a již se těší pevnému zdraví. Je nemožné, abyste to nezvládli i Vy. Zázraky se dějí a v tomto kurzu jsou naprosto běžnou záležitostí. 🙂

Určitě, kurz vám pomůže s jakýmkoli problémem, strachem, psychickým blokem apod. Např. strach z řízení, zasekáváním v mluvení, návalům paniky, strachem mluvení před ostatními (skvělé pro přednášející) a dalšími problémy, hlavně týkajícími se sebevědomí.

Ano, kurz vám pomůže zvýšit výkonnost tím, že si vše dokonale srovnáte v hlavě a naučíte se plně soustředit na danou činnost a být ve FLOW, kdy se v uvozovkách zpomalý čas, vy jste plně uvolněni a zvýší se vám mozková kapacita. Dokonce se v tomto stavu napojujete na vyšší energie. Ale hlavně po práci máte skvělý pocit a dokonce i více energie než před ní. Dejte STOP vyčerpanému dopaminu a z toho pramenícího nedostatku motivace.

Ano, ale pouze dva, které jsou nejvíce rozšířené. WhatsApp a Zoom. WhatsApp pro každodenní komunikaci ve skupině, kde budeme řešit všechny vaše otázky a budu vám zasílat podcasty (zvukové nahrávky) pro uspíšení vaší transformace. Na Zoomu se budeme každé úterý a čtvrtek potkávat. Ovládání těchto aplikací je velice jednoduché. 🙂

Vůbec nevadí, buďto poprosíte někoho známého o radu nebo vám pomůže Patrik, který řeší technické problémy. Je nemožné, abyste práci s aplikacemi nezvládli. 🙂 

Možná Vám teď Vaše Ego posílá do mysli pochybnosti, ale to vůbec nevadí, proto sem přidávám tuto poslední část, také jsem to zažil. Ego je totiž živeno negativitou a vyhledává ji, pokud sobě působíte bolest, tak ho podporujete. Ego nechce, abyste byli šťastní, radostní a žili jste v hojnosti, proto Vám posílá do vědomí pochybnosti:

Tento kurz pro Tebe není, nepotřebuješ to…

Přece tomu nebudeš věřit, že ovládnutím mysli uzdravíš celé tělo, nesmysl…

Duševní stav, snad nevěříš, že se dá ovlivnit, haha…

Však je to normální mít občas strach, cítit se špatně, být ve stresu

Je to pro tebe moc drahé, to si nemůžeš dovolit, nestojí ti to za to..

 

Ano, přesně takto se Vás Ego snaží odradit, když už jste krůček od vkročení na tu správnou cestu ke zdraví, štěstí a radosti. Tomu rozumím. 

Celé tři roky jsem (mé Ego) odmítalo transformaci, kterou bylo třeba učinit. Neustále mi podráželo nohy a nechtělo mě pustit na správnou cestu. Jenže já ho nakonec přestal poslouchat. 

Bez této odvahy bych tu možná nyní nebyl. Toho bych Vás chtěl ušetřit, proto prosím, přestaňte ho poslouchat a otevřete svou mysl novému poznání, které Vám odemkne nový svět.