Jak transformovat svoji mysl díky knize Kurz Zázraků?

Zázračné* techniky jak přeprogramovat svou mysl a dostat se do vnitřního klidu během 365 lekcí

Při pravidelném tréninku je trvalá transformace zaručena

Vyzkoušeli jste toho již mnoho a nic nepomáhá? Máte dost depresí, pocitu osamění, strachu a psychické či fyzické bolesti, která se neustále vrací? 

To může být již během pár lekcí minulostí.

Co kdybych vám ukázal, jak se konečně můžete přestat trápit a začít žít v neustálém vnitřním klidu, radosti, pohodě, zdraví a štěstí?

Všechny problémy začínají v mysli a to je dobrá zpráva, protože když uzdravíte svojí mysl, tak všechny nemoci, deprese, toxické vztahy a *doplňte si* jako mávnutím kouzelného proutku zmizí

A přesně tohle pro Vás mám jak na stříbrném podnose přichystané! 

Revoluční cvičení z knihy Kurz Zázraků, které vás dostanou do vnitřního klidu a už vás nikdo nikdy nevyvede z tohoto stavu

Mám pro Vás 365 namluvených lekcí se shrnutím a komentářem ke každé lekci, které změní vás život ze strachu a negativity k radosti, lásce a zdraví. Už vás nikdy nic nevyvede z vnitřního klidu a z jeho blahodárného stavu.

✔️ Každý den vám přijde lekce do e-mailu, nestane se, že byste zapomněli, vše budete mít jednoduše pořád po ruce!

✔️ 365 lekcí namluveno charismatickým hlasem Petra a na závěr přidávám svůj komentář a shrnutí lekce, aby se nestalo, že lekci nepochopíte!

✔️ V rámci kurzu účast v soukromé skupině, můžete se ptát na cokoli, navážete nová přátelství, budete sdílet své zkušenosti a hlavně se navzájem podporovat!

✔️ Bonusové živé webináře pouze pro studenty Kurzu Zázraků!

Žádné zbytečné techniky, které Vás přestanou bavit, pouze funkční metody, kterými jsem si sám prošel a ověřil je na práci se stovkami studentů.

Nejčastějším předčasným ukončením Kurzu Zázraků studenty je nereálné tahání obří knihy všude sebou. Instrukce k lekcím jsou mnohdy těžko k zapamatování a studenti necvičí s dostatečnou pravidelností, tak jak mají. 

Vy však budete mít lekce vždy po ruce, na všech vašich zařízeních. Nestane se, že byste zapomněli instrukce k lekci nebo začít daný den trénovat. Vše jednoduše na pár kliknutí!

Teď se stačí jen zapsat a já vás ihned kontaktuji s informacemi o začátku. Těším se na Vás, Pavel. 🙂

Kurz je hlavně pro vás, pokud se poznáte v následujícím:Pociťujete stále nejistotu a strach, nemůžete se těchto pocitů a myšlenek zbavit.Možná jste díky tomu už i neustále nemocní a ve stresu.Dokonce jste se dostali do stavu, kdy jste svěřili své zdraví do rukou doktorů a jejich pilulek.Možná jste na tom lépe a "pouze" hledáte sebe sama a nejste spokojeni se svým životem.A možná jste dokonce absolvovali i nějaké kurzy, semináře, četli knihy, ale cítíte, že to nepomohlo.

Všechno tohle chápu, sám jsem si tím také prošel, ale o tom dále..

Určitě jste si všimli, že všude… ať už je to v televizi nebo novinách… jsou jen hororové zprávy… 

Proč?

Chtějí ve vás vyvolat tu nejsilnější emoci – STRACH.

Strach má mnoho podob a je to nejčastější příčina všech problémů, psychického i fyzického charakteru.

Strach může být například:

-> Strach o své zdraví,

-> Strach, že nebudu dost dobrá,

-> Strach o peníze,

-> Strach, že mě partner opustí,

-> Strach, že si partnera nikdy nenajdu,

-> Strach o děti

A tak dále, to je jen malý výčet, strach vás provází na každém kroku, aniž si to uvědomujete…

Díky Kurzu Zázraků se zbavíte veškerého strachu a jiných psychických a fyzických problémů. Převratné metody, které vám vštípíme do hlavy a po celou dobu vás povedeme za ruku. Cvičení jsou tak jednoduché, že je dokáže *dlouhodobě* dodržovat opravdu každý.

Krátký výčet v čem vám Kurz Zázraků pomůže:

✔️
Přestanete se zabývat minulostí a zbavíte se všech negativních myšlenek, které Vás stresují a zhoršují vaše zdraví.

✔️
Zachráníte si partnerské a pracovní vztahy, možná Vás povýší nebo si najdete lepší práci, která Vás bude konečně bavit.

✔️
Dramaticky se zlepší vaše zdraví, zrak, paměť, myšlení a soustředění, dokonce i možná zhubnete, pokud bojujete s nadváhou.

✔️
Všude uvidíte příležitosti, zbavíte se veškerých pochybností v sebe a své schopnosti - zvýšíte své sebevědomí.

✔️
Budete vypadat a hlavně se cítit mnohem mladší, prodloužíte si život a budete hýřit vitalitou a energií jako nikdy předtím.

✔️
Zbavíte se nejistoty a strachu, který Vám brání v dosažení svého potenciálu, budete konečně bez výčitek dělat, co Vás baví.

Stačí když se zaregistrujete a můžete začít kurz, který vám přinese radostný život ve zdraví a hojnosti, který celou dobu hledáte!

Já jsem si všemi psychickými (i fyzickými) problémy již prošel a budu vás každý den provázet tímto kurzem

Ahoj přátelé, moje jméno je Pavel Žywczok. 

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem knihy Kurz zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Hledal jsem pomoc u psychologů a v psychofarmakách. Bez jakýchkoliv výsledků. Byl jsem na samém dně, kdy jediné řešení jsem viděl v odchodu z tohoto světa.

Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, profesorky psychologie na Lékařské fakultě Kolumbijské univerzity v USA, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

POCHOPIL JSEM, ŽE KAŽDÝ, KDO CHCE, KAŽDÝ, KDO SE PEVNĚ ROZHODNE, MŮŽE ŽÍT V NEUSTÁLÉM VNITŘNÍM KLIDU, V POHODĚ, RADOSTI, HOJNOSTI A ZDRAVÍ.

Je to totiž náš přirozený stav

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Proto jsme společně s Petrem, Evou a Patrikem připravili to nejcennější, nejefektivnější a s největším dopadem – lekce z knihy Kurz Zázraků podpořené mými vhledy, které vám předám v rámci komentářů k lekcím a bonusových webinářů pouze pro studenty Kurzu Zázraků.

Co všechno tedy dostanete?

Dostanete přístup do kurzu, který je ověřen léty zkušeností a vědeckých výzkumů, abyste měli jistotu Vaší transformace. Kurz, který je na světe JEDINÝ svého druhu.

#1_ Každý den vám přijde lekce do e-mailu, nestane se, že byste zapomněli, vše budete mít jednoduše pořád po ruce!

#2_ 365 lekcí namluveno charismatickým hlasem Petra a na závěr přidávám svůj komentář a shrnutí nejdůležitějších myšlenek dané lekce, aby se nestalo, že lekci nepochopíte!

#3_ V rámci kurzu účast v soukromé skupině, můžete se ptát na cokoli, navážete nová přátelství, budete sdílet své zkušenosti a hlavně se navzájem podporovat!

#4_ Bonusové živé webináře s dechberoucími informacemi ode mě a lidí, kteří si již Kurzem Zázraků již prošli (pouze pro studenty Kurzu Zázraků)!

Díky tomu, že jste se dostali až sem a čtete tyto řádky, tak pouze na této stránce...

🎁 Vy tohle vše máte za akční cenu 500 Kč / 22 EUR na 2 měsíce 🎁

Ano, je to tak, nabízím vám změnu života pouze za cenu dvou obědů měsíčně!!

Za 8,3 Kč denně se Vám již během pár dnů může doslova změnit život, to stojí za takovou "investici", že ano... 🙂

Připojte se do naší party a čerpejte nekonečné výhody na své cestě k transformaci Vaší mysli.

Často kladené otázky

Kurz začíná po uhrazení částky 500 Kč. Po kontrole platby vám začnu posílat každý den jednu lekci a zároveň se můžete přihlásit do speciální uzavřené skupiny pro studenty Kurzu Zázraků. 🙂

Kurz trvá 365 dní, těchto 365 obdržíte každý den na váš e-mail jednu lekci, psanou formou i video, kde na konci shrnuji ty nejdůležitější myšlenky a přidávám svůj komentář.

DŮLEŽITÉ: Do konce 2. měsíce je potřeba uhradit navazující platbu na další období (300 Kč / 13 EUR za měsíc), uhradit můžete na libovolný počet měsíců, do poznámky uveďte vaše jméno a počet měsíců.

Kurz stojí 300 Kč / 13 EUR na měsíc. Na první 2 měsíce pro Vás mám akční cenu 500 Kč. Po spárování platby vám začnou chodit lekce na váš e-mail.

DŮLEŽITÉ: Do konce 2. měsíce je potřeba uhradit navazující platbu na další období (300 Kč / 13 EUR za měsíc), uhradit můžete na libovolný počet měsíců, do poznámky uveďte vaše jméno a počet měsíců.

To vůbec nevadí, beru ohled na vaše časové možnosti a z každého webináře je záznam. 🙂

Zaplatit lze převodem částky na můj bankovní účet, který obdržíte po odeslání objednávky.

Po odeslání objednávky mě kontaktujte a zašlu vám podklady pro platbu nebo je máte uvedené zde:

Bankovní spojení:

Účet: 1969728104/3030
IBAN: CZ7930300000001969728104
BIC: AIRACZPP

Pavel Žywczok
Jesenická 447/13
Vrbno pod Pradědem
793 26

V takovýchto případech je to více než vhodné a uvidíte jak se po pár lekcích začnete těchto stavů zbavovat. 🙂

Určitě, měl jsem spoustu studentů s rakovinou, Alzheimerovo a Parkinsonovo chorobou, roztroušenou sklerózou a dalších nemocí… Všichni to zvládli a již se těší pevnému zdraví. Je nemožné, abyste to nezvládli i Vy. Zázraky se dějí a v tomto kurzu jsou naprosto běžnou záležitostí. 🙂

Určitě, kurz vám pomůže s jakýmkoli problémem, strachem, psychickým blokem apod. Např. strach z řízení, zasekáváním v mluvení, návalům paniky, strachem mluvení před ostatními (skvělé pro přednášející) a dalšími problémy, hlavně týkajícími se sebevědomí.

Ano, kurz vám pomůže zvýšit výkonnost tím, že si vše dokonale srovnáte v hlavě a naučíte se plně soustředit na danou činnost a být ve FLOW, kdy se v uvozovkách zpomalý čas, vy jste plně uvolněni a zvýší se vám mozková kapacita. Dokonce se v tomto stavu napojujete na vyšší energie. Ale hlavně po práci máte skvělý pocit a dokonce i více energie než před ní. Dejte STOP vyčerpanému dopaminu a z toho pramenícího nedostatku motivace.

Zbývá poslední krok a můžeme se vydat na cestu! 🙂

Jak dosáhnout stejných výsledků 12x rychleji?

Po více jak dvou letech, po ukončení tréninku dle této knihy, jsem v březnu roku 2020 začal vést touto knihou první skupinu studentů. Každý den jednu lekci. Celý rok. Bylo to opravdu náročné. Podmínkou je, že studenty vede někdo kdo myšlenkami knihy běžně žije. Nestačí, že ji zná a dokonce ji umí celou citovat. Pořád mi však vrtala hlavou věta z knihy:

„Kurz zázraků je teprve začátkem”.

Tady musí být efektivnější cesta!

Jednou se všechny dílky poskládaly a já jasně uviděl, co je potřeba udělat, aby studenti dosáhli výsledků ne za rok…

ani za půl roku…

dokonce ani za čtvrt roku…

ale za pouhý jeden měsíc!

VYTVOŘIL JSEM KURZ ZÁZRAKŮ V KOSTCE.