GRATULUJEME!

ODKAZ JE NA CESTĚ

Odkaz na neprůstřelný video-návod "Jak se zbavit stresu pomocí 3 kroků" je právě na cestě do Vaší e-mailové schránky. Zkontrolujte svůj e-mail a raději se podívejte i do spam složky a hromadné pošty.

POZOR! POKUD MÁTE EMAIL S KONCOVKOU SEZNAM.CZ NEBO EMAIL.CZ, MŮŽE VÁM ODKAZ NA KURZ SPADNOUT DO HROMADNÉ POŠTY NEBO SPAMU!

ZDE JE POSTUP, JAK NAJÍT SVŮJ ODKAZ NA KURZ:

1. Prozkoumejte ve své poště složku Hromadné a Spam, kde najdete náš email:

2. Přejděte poté do složky Spam a přidejte si naši adresu mezi důvěryhodné adresy:

a) Klikněte na Nastavení složky

Důležité: co bude dál?

1. Odkaz na video-návod je na cestě do Vaší e-mailové schránky, stačí kliknout na odkaz, který vás přesměruje přímo na stránku s video-návodem "Jak se okamžitě zbavit stresu i v těch nejvypjatějších situacích".

2. Pokud e-mail nenajdete v doručené poště, tak se podívejte do spamu nebo hromadné pošty nebo promo akcí a přetáhněte si ho do doručené pošty.

3. Jako bonus se můžete připojit do naší uzavřené Facebookové skupiny, kde probíhají webináře a sdílíme další postupy, které nám pomohly, odkaz Vám přijde do e-mailu.

4. Pokud cítíte, že potřebujete něco víc než video-návod, tak pro vás mám připraven intenzivní měsíční kurz Uzdravení mysli, díky kterému ovládnete své myšlenky a zbavíte se stresu NATRVALO.