Video-návod ZDARMA:

3 kroky k HLUBOKÉMU SPÁNKU, díky kterému zlepšíte funkci svého těla, mozku a mysli

zapomeňte na pilulky na spaní a jiné "revoluční" přípravky, které dlouhodobě škodí vašemu zdraví a peněžence

Úvod k odemknutí Tajemství vnitřního klidu

Při aplikaci jednoho ze tří kroků je zlepšení spánku zaručeno!

ALE...

Pokud chcete trvale zlepšit váš spánek, abyste měli:

✅ dokonalý spánek každou noc,
✅ mohli se na spánek a ranní energii spolehnout,
✅ nemuseli aplikovat tyto tři kroky každý večer,
✅ vyčistili svou mysl a maximalizovali energii,
✅ pozvedli své schopnosti a výkonnost na vyšší úroveň,

tak...

…bych Vám chtěl nabídnout účast v 5-ti týdenním kurzu Tajemství vnitřního klidu, kterým prošli již stovky studentů. Zbavili se všech problémů se spánkem a konečně se mohou spolehnout na každo-noční hluboké spaní, dokonalou regeneraci a nevyčerpatelnou energii.

A nejen to, Tajemství vnitřního klidu poskytuje další poklady pro vaše tělo, mozek a mysl. 🙂

Vyzkoušejte tento kurz… a když píšu „vyzkoušejte“, tak to myslím doslova.

Pokud si kurz zakoupíte dnes, tak vám dám garanci vrácení peněz.

Až tak jsem si jistý jeho zázračnou funkčností!

Odemkněte Tajemství vnitřního klidu, které využívají již stovky úspěšných, šťastných a dokonale zdravých lidí.

…kteří spinkají jako miminka každou noc! 🙂

TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU

Odemkněte tajemství úspěšných, šťastných a dokonale zdravých lidí.

Něco málo o mně

Moje jméno je Pavel Žywczok a tento video-návod jsem připravil, abych vám pomohl zlepšit prožívání života a zapomenout na stresové situace, které vám způsobují psychickou bolest, jež se může postupně projevit ve formě nemocí v těle.

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Měli byste si uvědomit:

Pokud si myslíte, že máte problémy se spánkem a jste ve stresu, protože jste obětí nepříznivých situací, nefér jednání ostatních, nějaké záhadné nemoci, bojíte se o vaši budoucnost, co se může zvrtnout, jak se vám bude dařit… tak je to pouze částečná pravda

Celá pravda je, že problémy se spánkem, stres, úzkost, deprese…. způsobuje BOJ. Váš boj s danou situaci, člověkem, událostí….. 

Kdybyste uměli to vše, co se děje, přijmout do svého života s láskou a nebojovali s tím, uchováte si vnitřní klid…. Já vím, ze začátku je to velice těžké. Dokonce nepřijatelné. Ale dá se to zvládnout

Jde pouze o cílevědomé sledování svých myšlenek a pak o rozhodnutí jakou váhu svým myšlenkám budete dávat. Když se naučíte ovládat své myšlenky budete spát hlubokým spánkem „na povel“, usnete na lusknutí prstů a budete se budit plní energie. Jako vedlejší efekt bude umění zvládat každou stresovou situaci během několika minut nebo dokonce sekund. Budete umět odstranit tlak, napětí, zátěž… 

Tím, že se naučíte ovládat své myšlenky a dostanete se do vnitřního klidu. Do stavu, o kterém se dnes hodně mluví jak o stavu TADY A TEĎ.

Problémy se spánkem a stres se pro Vás stane minulosti. Něčím o čem sice víte, prošli jste si tím, ale už se tomu jen zasmějetenepůsobí Vám bolest.

Když jste ve vnitřním klidu energie života pluje. Vy máte radost ze života, a protože ve vás není napětí není důvod, abyste nebyli zdraví, krásně spali a žili v hojnosti. Tam kde je vnitřní klid je automaticky hojnost.

TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU

Odemkněte tajemství úspěšných, šťastných a dokonale zdravých lidí.

Facebook skupina pro interakci a bonusové informace

Po přihlášení se přihlašte do uzavřené Facebookové skupiny, jejíž přístup máte ode mě ZDARMA o informace a sdílené příběhy, které zde zveřejňujeme nechcete přijít.
Stačí kliknout na ikonu Facebooku výše a zažádat o přístup do skupiny.