TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU

Jak ovládnout svou mysl a díky tomu se navždy ZBAVIT stresu, strachu a jiných psychických PROBLÉMŮ, které vám BRÁNÍ ve ŠŤASTNÉM životě

*aniž byste se museli odstěhovat do hor nebo neustále meditovat

"ANO! Tohle je to samé Tajemství, které mi pomohlo se zbavit stresu, strachu a další psychické bolesti. Ba co víc, díky tomuto Tajemství jsem začal žít konečně šťastný život v dokonalém zdraví a hojnosti!!!

(Normálně za 19 320 Kč - pouze za 997 Kč) !!!

Od Pavla Žywczoka

Vrbno pod Pradědem

Milí přátelé,

Mé jméno je Pavel Žywczok, a jsem dnes tady, protože vám chci dát něco čemu říkám „Tajemství vnitřního klidu“.

To je moje životní dílo, které vám pomůže dosáhnout šťastného života, ať už bojujete s čímkoli.

– psychickou či fyzickou bolestí,

– chronickými nemocemi,

– problémy ve vztazích,

– dokonce i s finanční situací..

Protože o tom ten život je – být šťastný – pak ať už děláte cokoli, jste prostě šťastní a užíváte si to

Ale předtím, než vám dám přístup k tomuto Tajemství, bych vám chtěl říct příběh o tom, jak toto Tajemství vůbec vzniklo…

Tohle není něco, co jsem vytvořil za jeden den a doufal, že to bude fungovat. 

Strávil jsem nad tvořením tohoto Tajemství přes 15 let – zkoušel jsem to na sobě a poté na desítkách a dnes už stovkách studentů, přátel, známých – abyste měli stoprocentní jistotu, že to pomůže i vám!

A zde je, jak to probíhalo… 

Začalo to po období, kdy jsem spadnul na pomyslné dno. Po období stresu, strachu, depresí a nemocí. Tehdy jsem ucítil naději. Naději na šťastný život

Po skutečně druhé šanci na život jsem začal studovat lidskou biologii, funkci mozku, reakci těla na určité potraviny… bylo to velmi zajímavé období, ale do skutečného života to nepřinášelo moc ovoce… proč? O tom dále.

Jenže poté přišla zajímavější fáze, a to „studium štěstí“ – hlavně návyků šťastných, zdravých a úspěšných lidí. 

Tehdy jsem si dal za cíl rozluštit rovnici skutečného životního štěstí… a co se poté stalo mě naprosto překvapilo!!!

Ale nepředbíhejme…  

Vraťme se o několik desítek let nazpět, do mého dětství…

Tady začalo to, co ovlivnilo celý můj život.. a také Váš život, aniž si to uvědomujete!

Tvorba všech programů a vzorců, které nás ovlivňují ve všech situacích života nabírají na obrátkách v dětství. To jsem si bohužel uvědomil až pozdě, ale Vy se můžete poučit teď a předejít obrovské bolesti a dokonce ztrátě majetku. Teď k mému dětství…

Vyrůstal jsem v chudé rodině… 

Jako malý jsem záviděl jiným dětem hračky…

Jako pubertální dítě jsem záviděl svým vrstevníků oblečení, možnost chodit do kina, koupit si jen tak zmrzlinu nebo sladkosti. 

Nikam jsme nejezdili, a tak jsem se nemohl ve třídě pochlubit, kde jsme byli o víkendu nebo na dovolené. 

Samozřejmě chodil jsem čistě oblečený, najezený, ale vždy to bylo to nejlevnější – to, co bylo terčem posměchu vrstevníků.

Žádný život jen přežívání…

Od svých patnácti let jsem si začal přivydělávat drobnými službami pro známé a sousedy. Celé prázdniny jsem byl na brigádách, abych si mohl  koupit to oblečení, po kterém jsem toužil… 

Mé sebevědomí udupaného kluka velice vzrostlo.

A tak jsem v sedmnácti udělal pevné rozhodnutí:

JÁ TO NĚKAM DOTÁHNU A BUDU SI MOCI DOVOLIT VŠE, CO BUDU CHTÍT.

Všem ukážu, že můžu být bohatý!!! Budu mít luxusní dům, auto, oblečení, peníze na cestování po světě a šťastnou rodinu!!!

Pozn. Ano „všem ukážu“, tehdy jsem ještě hodnotil svůj život podle toho, co si o mně myslí ostatní. Zadupával jsem svůj vnitřní hlas, který mi říkal, co je pro mě SKUTEČNĚ správné… o tom jak se z toho vymanit dále, je to to nejdůležitější čeho můžete dosáhnout!

Tak jako drtivá většina z nás jsem věřil, že peníze mě udělají šťastného.

A víte co, začalo se to dít. Po pár letech jsem se dostal na pozici ředitele jedné malé firmy!

Ale nikomu jsem to v mé rodině neřekl. Ptáte se, proč?

Můj otec by mi okamžitě začal vysvětlovat, že to své šéfování dělám špatně, že bych to měl vše dělat podle něho (sám byl řidič, který nikdy žádný pracovní kolektiv nevedl a neměl za nic zodpovědnost).

A tehdy přišly první větší peníze.

Měl jsem však v sobě silný program, který do mě vštěpoval otec a jeho maminka: „na peníze je třeba těžce pracovat a nutně je třeba neustále hromadit na černou hodinku, protože ta dříve nebo později nastane“.

A já se té černé hodiny bál jako čert kříže…

Nekoupil jsem si auto, na které jsem měl peníze, ale koupil jsem auto, které by nepopuzovalo ostatní. Když jsem byl u moře, tak jsem toužil jezdit na vodním skútru, ale nepůjčil jsem si ho, abych zbytečně neutrácel.

Když jsem jel během léta podruhé k moři, tak jsem byl před návratem dva dny zpocený z toho, jak mne bude posuzovat rodina, známí, podřízení.

Měl jsem strach z hodnocení.

Ale úspěch přesto pokračoval a dostal jsem nabídku na vedení vetší firmy. Nabídku jsem přijal. Mou největší přednosti byla empatie k lidem, schopnost vést kolektivy a motivovat je k práci.

 

Pak to šlo jedno za druhým. Super! Chci mít šťastnou rodinu, zdravé veselé a úspěšné děti. A bylo tomu tak. Ještě luxusnější dům, luxusnější auto, dražší dovolená a….

 

Měl jsem všechno, co jsem si vysnil, co jsem si uměl představit!!!

Ale pak najednou z ničeho nic…

Opravdu z ničeho nic?

Během celé této úspěšné kariéry jsem měl pořád (paradoxně), více a více zakořenělý existenční strach. Ničím opodstatněný strach. Strach z černé hodiny. Strach, že mi jednou někdo za mou dosavadní práci poděkuje a na mé místo DOSADÍ MLADÉHO, SCHOPNĚJŠÍHO A DRAVĚJŠÍHO MANAŽERA.

A proto jsem v roce 2004 udělal opět zásadní rozhodnutí….

Rozhodnutí, že už nikdy nebudu pro nikoho vytvářet majetky a peníze. Budu dělat sám na sebe.  Založil jsem si vlastní stavební firmu. Věřil jsem, že uspěju. Že to bude skvělé. Vždyť jsem byl vždy velice úspěšný v tom, co jsem dělal. Proč by tomu tentokrát mělo být jinak. 

 

Ale po pár měsících to zase přišlo…

Strach. Obrovský strach. Tentokrát z toho, že nedostanu zakázky a že nedostanu zaplaceno za faktury.

Pořád jsem chtěl víc a víc. A s tímto lpěním a srovnáváním s ostatními úspěšnými, se můj strach čím dál více prohluboval. 

Své majetky a rodinu jsem si vůbec neužíval, začal jsem být neustále ve stresu, přestával jsem si užívat maličkostí v životě, přestával jsem být v přítomnosti, a namísto toho ve svých myšlenkách… a ten strach…

S tímto silným strachem jsem žil až do roku 2015. Až se to stalo…

Najednou bum bác a bylo to tady. Totální krach, nezaplacené zakázky, v důsledku toho nesplacený úvěr a byl jsem až po uši v dluzích. Já se dostal do situace, kterou jsem se snažil vytěsnit ze své mysli od roku 1990.

ĆERNÁ HODINA. Černá hodina, kterou zhmotnil neustálý strach z vytvořené iluze mého tatínka a babičky, které jsem se neustále bál. Tento strach se zhmotnil. Dům, auto, všechen majetek pryč.

Pozn. Všimněte si, že se můj strach neustále stupňoval. Dával jsem těmto myšlenkám větší a větší pozornost, až se tyto představy zhmotnily. Pokud si také představujete negativní situace, tak víte, co se nakonec nevyhnutelně stane. Ale vy to však můžete na rozdíl ode mě ještě zvrátit. Jak? O tom dále. 🙂

Ještě před krachem strach vytvořil silné deprese. Nastálo období úzkosti, stresu, alkoholu a nemocí. Byl jsem závislý na alkoholu a byl jsem bezdomovec.

Z ÚSPĚŠNÉHO manažera jsem se zřítil na samé dno.

Byl prosinec roku 2015 a já měl dvě možnosti. Buď zůstat v mínus 15 stupních pod mostem nebo zavolat mým rodičům, které jsem v zoufalství opustil ve svých 18 letech. Rozhodl jsem se zavolat.

 

Rodiče mě vzali do podkrovního pokoje, ve kterém se netopilo, ale pod jednou podmínkou. Přestat pít alkohol, a to z minuty na minutu. A tak jsem ze dne na den přestal pít. Přišly ještě horší deprese

 

Sehnal jsem si práci ve fabrice a vracel se domu po 18h. Po příchodu jsem musel, stejně jako když mi bylo 6 let, svlíknout se do naha, osprchovat, obléct si čisté pyžamo, sníst večeři a pak buď:

 • Jít do obýváku k rodičům a poslouchat jejich neustálé narážky, jak jsem neschopný, jak jsem rozvrátil rodinu a jak jsem prohýřil celý majetek. 
 • Nebo jít do podkrovního pokoje a tam si jít rovnou lehnout. Elektriku jsem zde neměl. Ani se zde netopilo.

A tak jsem každý den ulehal po 18 hodině do postele s abstinenčními příznaky.

Tenkrát jsem netušil, že se vše dělo pro mé největší dobro.

Když jsem ležel v posteli ve strachu a v obrovské psychické bolesti, naprosto zpocený, a přitom venku bylo mínus 9 stupňů a v pokoji maximálně 12. Vzpomněl jsem si na malou knížku od Edkarta Toleho „Moc přítomného okamžiku“.

Teď v tuto chvíli žiješ v hojnosti.

Teď v tuto chvíli. Ne když vyhraješ loterii, nebo zdědíš velké jmění. 

To si mám lhát, že žiju v hojnosti, když naprosto nic nemám kromě závazků vůči bankám???

Opakoval jsem si ty myšlenky jako nějakou mantru: „Teď jsi šťastný. Teď žiješ v hojnosti.“ 

 

Několik týdnu jsem těm myšlenkám nerozuměl. Kromě psychické bolesti, ve mně rostla zlost vůči těm dvěma větám. A pak to přišlo!!!

Přece se jedná o stav mysli, ne o reálný stav. Vždy je pouze tady a teď. Žádný jiný okamžik neexistuje.

Teď jsem šťastný. Teď žiju v hojnosti. Ne teprve, až budu mít skvělou práci, peníze na účtě… Ale teď.

A NAŠEL JSEM V SOBĚ TU OBROVSKOU ODVAHU PŘESTAT MÍT STRACH. EXISTENČNÍ STRACH, KTERÝ MĚ DOPROVÁZEL OD ROKU 1990.

 

Nastala obrovská úleva. Kapky potu zmizely. Nastalo období naděje. Naděje na nový život. Naděje vytvořit si nový svět!!!

 

Ale pořád to nebylo ono. Sice přišla nová práce, vlastní bydlení, nějaké peníze, ale…

Depresivní stavy se stále vracely.

V té době mi má známá dala mimořádně tlustou knihu, z které prý Edkart Tolle vycházel. Po otevření jsem však zjistil, že je velice nezáživně psaná a těch stránek… raději jsem ji odložil do spodního šuplíku mého stolu.

Stále více jsem si však všímal lidí, kteří prožívají ve svém životě velké překážky, nejsou na tom finančně dobře, ale stejně jsou v naprostém vnitřním klidu a šťastní. 

Jakoby z nich něco vyřazovalo. Něco nepopsatelného. Klidného. Čistého

Toho samého jsem si také kdysi všimnul u velkých „duchovních“ avatarů.

 

Nedalo mi to a pustil jsem se do studia různých náboženství, duchovních vědění, kvantových výzkumů, dokonce jsem zkoušel regresní terapie, kyvadla, hypnózy, čištění mysli apod. 

Toužil jsem po tom zjistit jaká je rovnice štěstí. Jaké je to Tajemství.

Tajemství, které odděluje lidi, kteří jsou v životě bezprostředně šťastní, bez ohledu na to, co se kolem nich děje. A ty, kteří můžou mít třeba i všechny peníze světa a stejně jsou nespokojení, utrápení a nešťastní – tak jako já kdysi.

 

Každá z těchto praktik ale něco postrádala. Sice mě to nachvíli přesunulo více do klidu, příznaky mých nemocí ustály a zvýšil se pocit štěstí z prožívaného života. Ale…

 

 

Po několika týdnech jsem byl zase zpátky. Jakoby každý z těchto kurzů nebo učení měl pouze část celku. Sice relativně funkční, ale něco tomu chybělo. Chyběla tomu… celková transformace. 

A zde ve mně poprvé cuklo. Vstoupilo mi do hlavy slovní spojení Transformace mysli. 

Jak jsem postupně studoval, tak jsem čím dál více narážel na jednu společnou věc, kterou tyto známé „duchovní“ osobnosti mají…

Jednoho pochmurného večera, kdy neustále pršelo a na okně stékali kapky vody, do mě jakoby uhodil blesk. Tři roky jsem již studoval kvantové výzkumy, duchovní a sebe-rozvojové knihy. A zrovna tento večer jsem četl knihu od Hawkinga, ten zde zmínil jeden kurz nebo-li knihu. 

 

A najednou mi to došlo. 

 

Edckart Tole ji také zmiňoval. A vlastně skoro všechny duchovní osobnosti ve svých učeních zmiňují tuto knihu. V hlavě se mi vše rozsvítilo a vše směřovalo k jedné knize.

 

Knize, kterou mi dala má známá. Ta, kterou jsem před třemi lety odložil do šuplíku. 

Po několika-letém odmítání této mimořádně tlusté knihy, jsem ji začal číst… a následně studovat. 

Knihu s názvem Kurz Zázraků.

Tři roky mne k této knize přesvědčovala má dlouholetá známá. 

Tři roky jsem odmítal tuto tlustou mimořádně nezáživnou knihu, která byla napsaná velice složitě a pro mne v té době nesrozumitelně. 

 

Kniha obsahovala kromě hlavního textu a různých příruček i roční praktická cvičení pro studenty. Na každý den jednu tréninkovou lekci. 

 

A já tyto cvičení začal praktikovat. 

Každý den, celý den, jsem trénoval jednu z lekcí. 365 lekcí. 365 dní tréninku.

Lidé očekávají nějaký zásah z nebes. Je to tak??? Ale ten se nikdy nedostaví!

V této knize americké psycholožky a profesorky psychologie na Kolumbijské univerzitě v USA, Helen Schucmanové, je napsáno: 

„Netrénovaná mysl je šílená.“

A je to pravda. 

 

Jenže tuto větu jsem pochopil teprve, když moje mysl byla už vytrénovaná a já ji měl plně pod kontrolou.

 

Koncem prosince roku 2017 jsem dosáhl toho, co kniha Kurz zázraků slibovala. Vnitřního klidu.

A můj život začal od začátku. 

Prošel jsem transformací. 

Transformoval jsem svou mysl.

Kolem Velikonoc roku 2019 mne požádali, abych svůj příběh a zkušenosti s knihou Kurz zázraků odvyprávěl na jedné přednášce. A od té doby se na mne kvůli této knize začala obracet celá řada lidí. Proč? 

Abych je touto knihou vedl.

Říkal jsem si, když tato kniha u mě má tak mimořádné výsledky. U člověka, který byl alkoholik, byl na samém dně, skoro spáchal sebevraždu. A „normálních“ lidí to musí fungovat daleko lépe a rychleji!

 

Tehdy jsem si však uvědomil, že dokončit kurz této knihy není jen tak. Tento můj „handicap“ se ukázal jako obrovská výhoda oproti ostatním.

Spousta lidí se totiž snaží pochopit, co je zde popsané. Neplní přesné instrukce lekcí. Srovnávají lekce s jinými kurzy… a tím se neustále motají v kruhu. Nemohou pokročit na své cestě a opakují lekce do nekonečna. Bez výsledku.

Na podzim toho roku jsem ještě vystoupil v pořadu Cesty k sobě a o vedení knihou Kurz zázraků začala projevovat zájem ještě více lidí. A já nevěděl, co s tím. Říkal jsem si jak jim mám pomoci?

Až v únoru roku 2020 se objevila v Brně má známa Zdeňka, která zorganizovala pro zájemce studia dle knihy Kurz zázraků seminář. Před seminářem mi oznámila, že tito studenti mají zájem o studium pod mým vedením. Co se stalo?

 

První skupina studentů ročního studia dle knihy Kurz zázraků byla na světě! 

 

A o tři měsíce později vznikla druhá skupina.

Každý z mých studentů byl současně mým učitelem, tak jak to je psáno v knize Kurz zázraků.

A já jako učitel nic neučil. 

 

Pouze jsem svítil svým příkladem a byl průvodcem touto knihou. 

 

Měl jsem obrovský pocit štěstí, když v první skupině již po několika týdnech Maruška, která byla několik týdnů dlouhodobě práce neschopná. Měla deprese a celkové vyčerpání (spala pouze dvě hodiny denně)…

 

Začala mít opět radost ze života a začala spát víc jak sedm hodin denně!!!

Již po půl roce tréninku mysli dle knihy Kurz zázraku se její manžel vyjádřil, že teď po padesátce je spokojenější a radostnější, než když ji bylo dvacet.

A začaly se dít zázraky. V druhé skupině byl Daniel. Ten tuto skupinu zorganizoval z postele. Jíž více než tři roky byl na plném invalidním důchodu, kvůli depresím a následkům po borelióze. 

 

Nebyl schopný fungovat mimo postel déle než čtyři až pět hodin denně. Jaké bylo jeho překvapení? 

 

Po pěti měsících byl schopen jet více než čtyři sta kilometrů vlakem a pak autem na workshop, který zorganizovala jeho skupina v rámci Kurzu zázraků. A tam po meditaci „Já jsem“ byl schopen udržet svůj vnitřní klid více jak dva týdny.

Již ke konci kurzu přestal užívat veškeré prášky a po roce tréninku mysli opět nastoupil do práce, jako naprosto zdravý člověk.

Pozn. V současné době pracuje i pro charitu, kde pomáhá lidem jako byl on. Motivuje je a povzbuzuje svým příkladem.

Když jsem končil práci s první a pak druhou skupinou uvědomil jsem si podstatnou věc.

 

Naprostá většina studentu je netrpělivá. 

Nemá disciplínu. 

Nechce věnovat tolik času každodennímu tréninku. 

 

Je to obdobné jako se cvičením. Velké prvotní nadšení, ale počáteční zápal po měsíci ochabne. Druhý měsíc je to více méně povinnost a třetí měsíc jen několik jedinců pokračuje. 

 

Nebo roční kurz angličtiny. Kolik studentů skončí po třech měsících a kolik po půl roce a…? 

Ale to nebylo jediné uvědomění…

U některých studentů, kteří se rozhodli studovat sami, se jejich psychická kondice ještě zhoršila. 

 

Jak je to možné? 

 

Špatně pochopili, co je kniha učí a problém byl na světě. Nebo knihu Kurz zázraků začali srovnávat s jinými knihami. Nebo nebyli dostatečně trpěliví a tlačili na výsledek. 

Přitom v knize KZ je psáno: „nekonečná trpělivost přináší okamžité výsledky“.

Uvědomil jsem si, jak je tato kniha mocná. Ale na obě strany.

 

Vzpomněl jsem si na jeden text z knihy: 

„Tato kniha není konečná, je to teprve začátek.“

Poté jsem nad tím chvíli dumal a vypustil vše z hlavy. Jenže pak to přišlo! Další uvědomění! 

 

Pavle, co kdybys roční kurz dle knihy Kurz zázraků zkrátil?“. 

 

A já si řekl proč ne. 

 

Zkušeností se studenty mám spoustu a uměl bych to. A tak jsem kurz zkrátil na tříměsíční. A co se stalo? 

Fungovalo to! Dokonce lépe než roční kurz!

Ale, co jít ještě dále… tři měsíce je pořád pro spoustu lidí dlouhá doba, že ano? 🙂

 

A tak mě napadlo vzít všechno, co jsem doposud zjistil. 

 

Vzít všechna tajemství šťastných lidí, které jsem dlouhé roky hledal. 

 

A vytvořit z nich postup nebo-li metodu. Metodu, která by každého – bez rozdílu věku, životní nebo finanční situace – dostala do vnitřního klidu. 

Do vnitřního klidu, který by měli neustále, bez ohledu na situaci, v jaké se nachází. 

A byli by skutečně šťastní!

A tak to vzniklo. To je příběh, několika-letý příběh, který mě vedl k vytvoření tohoto Tajemství, které bych vám chtěl dnes nabídnout. Kurzu, metody, postupu, rovnice… s názvem Tajemství vnitřního klidu.

 

Dovolte mi vás pozvat do 5-ti týdenního kurzu Tajemství vnitřního klidu, kde se vše potřebné dozvíte a hlavně natrénujete! 

Je ČAS na sobě začít pracovat a objevit TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU!

Pozor, akční cena + bonusy bude za chvíli končit

Co je smyslem kurzu?

✔️ Zbavit vás stresu, strachu, negativních myšlenek a jiných psychických problémů, které si ani nemusíte uvědomovat.

✔️ Takzvaně odprogramovat vaše negativní programy, které se ve vás nahromadily již od dětství.

✔️ Navést vás k tomu, abyste si uvědomili nevyřešené situace, které jsou příčinou negativních myšlenek a problémů se spánkem.

✔️  Ukázat vám jak vyřešit problémy ve vztazích a to nejen v rodinném, ale i v pracovním životě.

✔️ Ukázat vám jak se dá žít v non-dualitě a proč je to ten nejefektivnější stav vaší mysli, ve kterém můžete být.

✔️  Zažehnout ve vás jiskru života, navrátit vám zdravé sebevědomí a dostat vás do stavu vnitřního klidu.

Co na vás v kurzu čeká?

✔️ Každý týden jednoduchý  úkol a meditační etuda pro přeprogramování vaší mysli a okamžité zlepšení spánku!

✔️ Každý týden společný webinář plný energie, dechberoucích informací a AHA momentů!

✔️ V rámci kurzu účast v soukromé skupině, navážete nová přátelství, budete sdílet své zkušenosti a hlavně se navzájem podporovat!

✔️ V rámci soukromé skupiny a webinářů možnost ptát se na cokoli, dozvíte se odpovědi na otázky, v kterých nemá doposud téměř NIKDO jasno!

Jen bych chtěl zdůraznit…

V kurzu nejsou žádné zbytečné techniky, které Vás budou okrádat o čas nebo přestanou bavit, pouze funkční metody, kterými jsem si sám prošelověřil je na práci se stovkami studentek a studentů.

kdo vás bude provázet tímto kurzem?

Ahoj přátelé, mé jméno je Pavel Žywczok a vytvořil jsem pro vás tuto, troufnu si říci, revoluční metodu, kterou když zvádnete, tak se začnou měnit a zlepšovat všechny oblasti vašeho života, bez přehánění

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. 

Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe

Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli. Od té doby jsem pomohl již stovkám mých studentů změnit jejich život a dosáhnout vnitřního klidu, z kterého se odvíjí veškeré štěstí, zdraví a dokonce i hojnost.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Co říkají na kurz ostatní?

Dobrý den Pavle,  kurz mám za sebou. Trénuji stále, jsem ve střehu a myšlenky si hlídám. Z čeho mám radost je, že pokud uklouznu, například k nějakému negativnímu hodnocení… uvědomím si to. Roky se snažím na sobě pracovat, mám i hodně vědomostí, ovšem až teď jsem díky Vám našla to pravé, jednoduché, logické, plně funkční. Připadám si svobodná, volná, tak jakoby vzdušná … A co je také hezké?..dějí se hezké věci. V mém životě. A já nejásám, neskáču radostí, nemám potřebu poukazovat,, podívejte, jak to funguje! “ Jen jsem, přijímám a usmívám se. Díky Vám. 

Děkuji Marta

marta

Marta

Dobrý den Pavle,

tento kurz, do kterého jsem se rozhodla vstoupit je super. Je to krásně a jednoduše vysvětlené a dává mi to celé smysl. Tvé rady uplatňuji ve svém životě a ta pozitivní energie, kterou vyzařuješ, ten klid v duši… Super, jsem ráda, že jsem i ve Facebookové skupině . Jsem vděčná a zároveň na sebe pyšná, že jsem se rozhodla vydat na cestu sebepoznáním a chodí mi do cesty tyto sebe-rozvojové kurzy. A mám možnost poznávat nové přátele, kteří jsou stejně naladěni . Že v tom nejsem sama. Děkuji a ráda si poslechnu další lekce. Přeji jen to nejlepší a děkuji ze srdce. Romana

Janka

Jarmila

Krásný den Pavle, zrovna dnes jsem Vám chtěla psát, že mi Vaše videa přijdou krásně smysluplná a pro mě ted přímo stvořená 🙂

POMÁHAJÍ MI DOSTAT SE DO VNITŘNÍ ROVNOVÁHY A KLIDU.

Nelpět na ničem a žít v radosti, v souladu s duší..

Krásný den a moc děkuji! Ilona.

ilona

Ilona

Dobrý večer pane Pavle, váš kurz je úžasný.Začínám si uvědomovat, jaké chyby člověk dělá. Nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela. Možná,kdybych tohle slyšela dříve,mohla jsem zachránit moje manželství.

Děkuji za vše a těším se na další pokračování. Hana

hana

Hana

Milý Pavel,

ďakujem Ti za možnosť absolvovať kurz Piatich krokov pod Tvojím vedením. Tvoj kurz mi pomáha nájsť v sebe Boží kľud a mier. Jednotlivé kroky mi pomáhajú v praktickom živote zvládať každodenné situácie. V júni 2021 ma v uponáhľanom živote zastavila vážna choroba, vďaka ktorej sa mi naskytla možnosť pracovať na sebe. Nevedela som, kde začať a tak som otvorila internet Cesty k sobě a prvé video, ktoré mi prišlo do cesty, bolo s Tebou o Kurze zázrakov. Hneď v ten deň som si objednala knihu a začala študovať lekciu za lekciou. Niet dňa, aby som Ti za to neďakovala. Som Ti z celého môjho srdca úprimne vďačná za cestu, ktorá sa predo mnou otvorila. Tvoj kurz Piatich krokov, meditácie a všetky Tvoje zverejnené rozhovory a videá sú pre mňa veľkou inšpiráciou na tejto úžasnej ceste.

Želám Ti krásne dni s mojou večnou vďakou Danica

romana

Danica

Dobrý den, Pavle.

Děkuji za Vaše videa a meditace. Kurz mi pomohl v tom, že mám návod jak pracovat se svou myslí. Co můžu dělat ať se mi v hlavě neděje to , co se mi doteď dělo.

A uplatnění vidím v práci i ve vztazích doma. Už při sledování videí přišlo mnoho aha- momentů.

Děkuji! Romana 

danica

Romana

Dobrý podvečer, Pavle. 

V prvom rade sa chcem poďakovať za Vaše videá . 

Pripomenuli mi, čo už dlhšie tuším, ale vždy som časom spadla do pochybnosti svojej mysle. Už som párkrát zažila ten zázrak, že keď netlačím, tak ku mne všetko s ľahkosťou príde. Vaše slová ma v tom úžasne potvrdili a mala som aj možnosť si to v týchto dňoch vyskúšať v praxi. A funguje to !!!

Ešte raz veľká vďaka

jana

Jana

Dobrý den, 

velmi Vám děkuji za tento, pro mne vysoce smysluplný kurz. Právě jsem si poslechla vaše slova třetí lekce.  Naplňují mne láskou, soucitem, laskavostí, porozuměním, pochopenim. Už dlouho jsem necítila takové pohlazení po duši, srdci… 

Praktikuji, snažím se, Vaše lekce a cítím obrovskou úlevu v mozku a v hlavě, když jsem přijala fakt, že si opravdu nemusím dělat žádné starosti ohledně budoucnosti a to nejen mojí. Cítím, jak se vše uvolnilo, jak jsem ze svých,, spárů,, uvolnila svou dceru. Mám více prostoru vnímat krásu kolem sebe a přítomnosti okamžiku. A dnešní promluva a meditace na téma vztahy… logické, jednoduché. Přijala jsem to s vděčností, moc se mi tím pochopenim ulevilo, od této chvíle to budu aplikovat a zkoumat, jak si v mých vztazích stojím. 

Moc Vám děkuji. Marta

marta

Marta

Dobrý deň. Kurz je pre mna zmysluplny. Pri vašom rozprávaní sa dokážem uvoľniť a ukľudniť. Všetko to dáva zmysel a je to pravda ,čo všetko nám bráni v radostnom živote a že všetko to vieme oplyvnit len my. Zapisujem si každý deň na čom by som mala a hlavne chcem pracovať aby som ukludnila svoju myseľ a nechal nech všetko plynie ako má. A by som ľudí brala akí sú . Chcem pracovať na vnútornom kľude aby aj ja som si vychutnala radosť zo života a ešte všetko to dobre čo príde. 

Rada by som pokračovala v kurze pretože aj toto píšem s úsmevom na tvári čo znamená že ak budem na sebe pracovať príde ,čo má prísť.

Ďakujem. S pozdravom, Janka

ilona

Janka

Ahoj Pavel, velmi Ti dakujem za tento kurz.

Zdá sa mi že si plne uvedomujem ako som doteraz tvoril a v akých iluziách som žil…začína sa mi pomaly skladať  “skladačka môjho života“. Konečne som si dovolil pripustiť že len mojou nezdravou myslou doslova trpím a prežívam každý jeden deň… a že všetko čo posledných 5 rokov žijem je len moj strach ktorý som nadobudol počas života a len som ho násobil… príjmam s láskou to čo je a ako to teraz je…JA som sa pevne rozhodol a viem že vždy bolo a je o mňa postarané… Takže neviem kedy ale určite sa uvidíme

P.S.: Ďakujem že si mi pomohol otvoriť oči

Maj krásny deň, Lukáš

lukas

Lukáš

Pekny den Pavle, v com mi kurz pomohol? – uvedomila som si, ze uplne suhlasim so vsetkym, co som v tomto kurze zatial pocula. Vnutorny klud a radost zo zivota su pre mna najvyssou hodnotou a e rozhodla som sa ist touto cestou, bez posudzovania, odsudzovania, hodnotenia, kritizovania, porovnavania, ohovarania, lipnutia a „tlacenia na pilu“. Mam radost, ked dovolim druhym mat ich nazor, hoci s nim nesuhlasim. Som v procese ucenia sa prijimat inych ludi takych, aki su a nechat ich konat, ako chcu. S pozdravom Silvia

romana

Silvia

Pěkný den, Pavle.   Líbí se mi, jak jednoduchým způsobem dokážete předávat složité myšlenky a teorie. Pomáhají mi konkrétní a opět jednoduché návody, jak pracovat se svou myslí. Jak si rychle uvědomit vštěpené vzorce, které vedou negativním výsledkům. Jak tohle uplatním v životě? Jak sám říkáte, tím že dle návodu osvobozuji krok za krokem svou mysl.  Přeji Vám hodně osvobozených lidí. Blanka

blanka

Blanka

Dobrý den Pavle, 

v čem mi kurz pomohl – už po prvním videu a meditaci jsem se dokázala uvolnit a pustit některé vzorce lpění. Vlastně mi to celé pomohlo dostat se zase „nahoru“ po posledních náročných týdnech, které mě dokázaly dostat skoro do úzkostných stavů.  Když se dostanu do situace, která mi přináší stres (tedy lpím na nějakém konkrétním výsledku, kritizuji, apod.), na pár vteřin se zastavím, nadechnu, vydechnu a něco ve mně to (většinou) dokáže pustit. Pustit to lpění. Uvědomit si, co v sobě nemám zpracované, přijaté, když mi to vadí na druhém… Apod.  Krásný den. Jana PS: zapomněla jsem to nejdůležitější… MOC DĚKUJI 🙂


jana

Jana

Dobry den Pavle,

moc Vám děkuji za tu to možnost pracovat na 5 krocích a musím Vám říci,že od té doby,co jsem ve skupině cítím,že jsem klidnější, a moje mysl se sice stále ubírá jiným směrem. Nic méně to jde zastavit. Snažím se z toho nezblbnout,ale, když myslím na první a dnes druhou lekci, cítím se více v pohodě. Moc Vám děkuji.

S láskou Petra

petra

Petra

Dobrý den Pavle kurz je úžasný. Již dlouho jsem Vás vnímala, poslouchala. Nastal čas, při první lekci,jsem nasavala slova a jen pozorovala,druhá lekce šla jíž do hloubky,třetí lekce tam jsem si poplakala,Musela jsem si přiznat sama sobě jak moc lpím, očekávám, potřebuji. Od samého rána kdy se probudím.Začala jsem od rána pozorovat sebe a mysl a dostala jsem se do smutku a zoufalství. Ani se nedivím že jsem kde jsem.Lpeni,očekávání, hodnocení, potřeby, teď strach toto vše pustit. Neustálá kontrola nad vším že strachu. Tak si říkám kde vlastně začít, ale už jsem vlastně začala krůček po krůček,a zase otevřít se novému a nic neocekavat, nelpet na výsledku. Tak toto vnímám za tři dny s Vámi. Začátkem května mám narozeniny, rozhodla jsem si nadělit kurz jako dárek pro sebe. Děkuji za Vaši práci, mám Vás ráda,  Michaela

michaela

Michaela

Zdravím Vás Pavle, 

ANO, kurz je smysluplný a moc děkuji, děkuji.

Kurz mi pomohá si vše neustále uvědomovat a tím pochopit skoro vše – jak je to jednoduché, jen to zvládat. Ale díky Vám, mám k tomu klíč. 

Děkuji, Irena

irena

Irena

Obsah kurzu v jednotlivých krocích:

1. týden – Jak se naučit kontrolovat své myšlenky?

V prvním týdnu se naučíte jak ovládnout svou mysl, tak, abyste přestali prožívat bolest způsobenou negativními myšlenkami. 

– Mám pro vás připraveno cvičení, které budete dělat po celý týden, jako pomůcku k ovládnutí svých myšlenek pro vás mám speciální meditační etudu, která zrychlí transformaci (přeprogramování) mysli. 

Naučíte se rozhodovat, kterou myšlenku chcete mít ve své mysli a kterou nikoliv, důležité hlavně z hlediska tvorby emocí

– Pokud toto cvičení zvládnete, zvládnete všechny oblasti svého života, které vyžaduji být disciplinovaní.

2. týden – Co je to lpění a co se stane, když se ho zbavíte?

– Lpění si ve většině případů ani neuvědomujeme, neprojevujeme ho navenek, ale napětí z něj pramenící dusíme v sobě. O to je to horší. Když dlouhodobě na něčem lpíme, tak se naše vnitřní napětí často projeví navenek. 

Málokdo si uvědomuje, že téměř všechny psychické a fyzické nemoci jsou vyvolané lpěním neboli tlakem. Toho se v tomto týdnu zbavíte, otevře se vám svobodný život.

3. týden – Jak si k sobě přitáhnout, co budete chtít?

– Pokud něco moc chceme, nebo potřebujeme, vytváříme velký tlak na výsledek. Chceme, aby vše probíhalo okamžitě. Jsme netrpěliví. 

– V tomto týdnu bude důležité nejen se zbavit netrpělivosti, ale také se naučíme pracovat s TOUHOU, protože to je ten klíč, ke všemu, co chcete a potřebujete.

4. týden – Jak si zlepšit nebo dokonce zachránit partnerské i pracovní vztahy?

– V tomto týdnu se budeme soustřeďovat na váš postoj k lidem a situacím, které se budou dít ve vašem okolí. 

Prozradím vám, co je těmi tajnými ingrediencemi proč jsou někteří lidé extrémně oblíbení a jejich přítomnost vás nabíjí, a hlavně jak toho můžete dosáhnout také.

Po tomto týdnu zapomenete na veškeré napětí ve vašich vztazích a začnete si je užívat.

5. týden – Co znamená opravdu odpustit a jak se tím změní váš život?

– V posledním týdnu se podíváme na extrémně důležité téma, které mnoho lidí vůbec nechápe. 

– Ukážu vám, jaká je síla odpuštění, a hlavně jak správně odpouštět, i když se vám to zdá jako banální záležitost. 

– Tento týden bude mít také velký efekt na zlepšení vašich vztahů, nejen k ostatním, ale hlavně k sobě.

Malá ochutnávka co se dozvíte na webinářích

✅

Jak pracovat se svou myslí a (ihned a natrvalo) se zbavit všech strachů?Jak si nevědomky způsobujete bolest a nemoci ve Vašem těle?Chronický stres a jak se ho díky jednoduchým technikám trvale zbavit?Mysl-Ego-Tělo, jaký je mezi nimi vztah a co se stane, když jej pochopíte?

✅

Je možné být neustále TADY a TEĎ nebo to jsou jen báchorky jogínů?

✅

Láska? Co to je a jak díky ní změnit svůj život a hlavně všechny vztahy?

Jaká je cena kurzu?

Kurz si cením jako někteří zahraniční „odborníci“ na téměř 100 000 Kč, v zahraničí úplně normální cena za kurzy takového rozsahu a dopadu na vaše zdraví. Nicméně jsme u nás a samozřejmě jsem si uvědomil, že by si to dovolila opravdu jen hrstka lidí

Proto jsem kurz začal nabízet za cenu 14 900 Kč, zeptejte se sami sebe… 

Dali byste patnáct tisíc za to, že se do konce života budete cítit skvěle? Že konečně ukončíte veškerá trápení, kterých se nemůžete zbavit?

Mí studenti ano, a po kurzu by klidně zaplatili mnohem více, poté co pocítili na vlastní kůži ryzí pocit štěstí, radosti a vnitřního klidu, který se jim dostavil a neustále dostavuje.

Nicméně já mám pro vás ještě něco, protože chci kurz zpřístupnit i těm, kteří jsou opravdu v nelehké finanční situaci… 

…do které se může, díky negativním myšlenkám a vzorcům, které se v nás hromadí od dětství, dostat každý. Ano, znám tu téměř neřešitelnou situaci s nedostatkem financí…

…tak nevěšte hlavu, vy ani tuto částku nemusíte platit!

Mám pro vás akční cenu 2990 Kč / 124 EUR.

Později cenu kurzu navýším až na 6 990 Kč / 303 EUR.

Ale to ještě není finální částka!

Pokud si kurz objednáte ještě dnes, tak pro vás mám kurz za bláznivých 997 Kč.

To je v přepočtu 28 Kč denně!

Chcete změnit svůj život za cenu ani ne jedné kávy denně?

Ale pozor, musíte kurz objednat ještě dnes, zítra už vám tak nízkou částku nejsem schopen zaručit.

Bonusy?

Nejhodnotnějším bonusem, který pro vás mám je to, že vás nebudu zahlcovat dalšími nepotřebnými materiály, informacemi apod. Všechno důležité je v kurzu – přehledně, jasně, funkčně. Jdeme k jádru věci.  

Nicméně, tím největším bonusem jsou pravidelné webináře a možnost se ptát na cokoli – a to na pořád!

Postupně vám zde budu představovat i pokročilejší témata, ale nejdříve je potřeba zvládnout základy. 🙂

30 DENNÍ

5-ti týdenní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud se připojíte dnes – máte plných 5 týdnů na to, abyste se bez jakéhokoliv tlaku rozhodli o tom, že nechcete změnit své myšlení, chcete se neustále trápit, mít chronické problémy a neustále se litovat. Každý nemá odvahu na to začít žít šťastný a vysněný život jaký v srdci cítí, že si zaslouží – i to je ale v pořádku – měl jsem v kurzu i takovéto studenty, jejich důvody si raději nechám pro sebe. 🙂

Pokud jste však na tom stejně, tak vám garantuji okamžité vrácení peněz.

Já jsem zajištěný a šťastný člověk. A nepotřebuji vaše peníze za každou cenu.

Je to totiž jen o vás.

Zda jste vy připraveni investovat do sebe doslova pár korun.

Rok má 365 dní. A z toho zhruba 16 hodin denně bdíme, jsme v pozoru a cítíme vše lidské.

Úzkost, strach, obavy.

To je 5 840 hodin ročně.

58 400 hodin za deset let.

Jakou cenu pro vás má jedna šťastnější hodina?

Kdyby se vás někdo, kdo má veškerou moc, zeptal: “Kolik jsi ochotná/ý zaplatit za jednu hodinu, kdy tvůj strach nechám okamžitě zmizet?

Znám takové, kteří by se ze svého strachu a obav vykoupili všemi penězi, co mají.

Jste připraveni si dovolit něco pro sebe konečně udělat?

Pozor, akční cena 997 Kč + bonusy bude za chvíli končit

Shrnutí, co všechno kurz obsahuje a jak probíhá

Pokročilé lekce a úkoly

✅ Každý týden jedna lekce s pokročilým, ale zároveň velice jednoduchým úkolem, který bude mít ohromný dopad na celkovou transformaci.

 • Skutečný smysl kontroly myšlenek.
 • Jak si nevědomě způsobujete nemoci.
 • Proč vizualizace nefungují a jaký je tajný klíč.
 • Jak zlepšit a dokonce zachránit své vztahy.
 • Skutečné odpuštění, proč je tak důležité.

‼️Přístup k lekcím na DOŽIVOTÍ.

Každý týden skupinové webináře-konzultace

✅ Každý týden webinář, kde vám prozradím informace, které se nikde jinde nedozvíte. Ukážu vám úplně jiný pohled na svět. Vysvětlím vám například: 

 • vztah mezi egem-tělem-myslí,
 • jaká je skutečná funkce našeho mozku,
 • jak si zachránit partnerské vztahy,
 • jak zvýšit svou kreativitu a přijít s novými nápady.

‼️ Účast na konzultacích na DOŽIVOTÍ.

5 tajných meditačních etud

✅ Každý týden meditační etuda pro působení na podvědomí a odprogramování parazitních programů zhoršujících kvalitu vašeho života.

 • Meditační etuda ke kontrole myšlenek.
 • Meditační etuda pro rozpuštění podvědomých programů.
 • Meditační etuda k ovládnutí touhy.
 • Meditační etuda pro lepší vztahy.
 • Meditační etuda pro skutečné odpuštění.

‼️Přístup k meditačním etudám na DOŽIVOTÍ.

Výukové tapety do mobilu

✅ Na každý týden tapety do mobilu se souhrnem tréninku na daný týden. Nestane se, že byste zapomněli, co máte dodržovat.

‼️Bonusová tapeta se souhrnem toho nejdůležitějšího.

Tajná facebooková skupina

✅ Účast v tajné Facebookové skupině jen pro studenty kurzu Tajemství vnitřního klidu. Řeší se zde problémy, které se týkají každého z nás a jsou zde doporučení a další pokročilé taktiky jak trénovat svou mysl.

‼️ Účast ve skupině na DOŽIVOTÍ.

Speciální "horký" e-mail

✅ A pro ty z vás, kdo se bojí vyjít na světlo se svými problémy, mám soukromý e-mail pro ty nejpalčivější dotazy.

‼️Odpovědi na „horké“ otázky DOŽIVOTÍ.

Co všechno tedy dostanete? 🎁

 #1 Video lekce na každý týden 4990 Kč

 #2 Meditační etudy na každý týden 1990 Kč

 #3 Pokročilý trénink mysli na každý týden 2990 Kč

 #4 Přístup do tajné facebookové skupiny (na doživotí) 1790 Kč

 #5 Přístup na skupinové konzultace každé úterý (na doživotí) 5990 Kč

 #6 Tapety do mobilu se shrnutím instrukcí na každý týden 580 Kč

 #7 Soukromý e-mail pro peprné dotazy, za které se můžete stydět 990 Kč

To je cena i s bonusy celkem 19 320 Kč / 805 EUR

Ale pozor, díky tomu, že jste se dostali až sem a čtete tyto řádky, tak pouze na této stránce...

Vy tohle vše máte za akční cenu 2990 Kč / 124 EUR
997 Kč / 43 EUR

Ano, je to tak, to je sleva 18 323 Kč / 762 EUR!!

Pozor, akční cena 997 Kč + bonusy bude za chvíli končit

PS: Mám vás rád a vím, že se rozhodnete správně, poslouchejte, co vám říká srdce. 🙂

Zbývá poslední krůček od odemknutí Tajemství vnitřního klidu

 1. Vyplňte prosím formulář níže a dokončete platbu.
 2. Do vaší e-mailové schránky obdržíte lekce, přístup do skupiny a další materiály.

Co říkají ostatní na kurz? 🙂

Začněte měnit svůj život také, těším se na Vás. 🙂

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL a bankovní zabezpečení.

Vaše údaje jsou v bezpečí

Nikdy nepředáme ani neprodáme Vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

Máte otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu pavelzywczok@novy-svet.eu

ČAS NA DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

Countdown Expired!

Často kladené otázky

Kurz začíná ihned po dokončení objednávky a ověření platby. Po zaplacení vám ihned pošlu první lekci a za 7 dní další a tak dále. Nemusíte se bát, že by se na vás zapomnělo. Zároveň zde budete mít odkaz na soukromou Facebookovou skupinu, kde budou probíhat webináře.

Kurz trvá přesně 5 týdnů, ve kterých budete mít vše potřebné, zároveň se můžete přidat do soukromé skupiny, kam budete mít přístup na doživotí. každý týden webinář, otázky odpovědi a úžasná atmosféra. 🙂

Kurz stojí normálně  6 990 Kč, pro absolventy kurzu směšná částka, uvidíte sami. Pro sousedy ze Slovenska je to v přepočtu 303 EUR.
Pozor, pozor vy tohle vše máte dnes za akční cenu 2990 Kč / 124 EUR 997 Kč / 43 EUR  

To vůbec nevadí, beru ohled na vaše časové možnosti a každé setkání je nahráváno, po skončení všichni účastníci dané skupiny budou mít k dispozici záznam ze setkání – na doživotí. 🙂

Zaplatit lze převodem částky na můj bankovní účet, který obdržíte po odeslání objednávky.

Po odeslání objednávky mě kontaktujte a zašlu vám podklady pro platbu nebo je máte uvedené zde:

Bankovní spojení:

Účet: 1969728104/3030
IBAN: CZ7930300000001969728104
BIC: AIRACZPP

Pavel Žywczok
Jesenická 447/13
Vrbno pod Pradědem
793 26

Bohužel u tak nízké částky toto neumožňuji. 🙂

V takovýchto případech je to více než vhodné a uvidíte jak se do měsíce všech těchto stavů zbavíte. 🙂

Určitě, měl jsem spoustu studentů s rakovinou, Alzheimerovo a Parkinsonovo chorobou, roztroušenou sklerózou a dalších nemocí… Všichni to zvládli a již se těší pevnému zdraví. Je nemožné, abyste to nezvládli i Vy. Zázraky se dějí a v tomto kurzu jsou naprosto běžnou záležitostí. 🙂

Určitě, kurz vám pomůže s jakýmkoli problémem, strachem, psychickým blokem apod. Např. strach z řízení, zasekáváním v mluvení, návalům paniky, strachem mluvení před ostatními (skvělé pro přednášející) a dalšími problémy, hlavně týkajícími se sebevědomí.

Ano, kurz vám pomůže zvýšit výkonnost tím, že si vše dokonale srovnáte v hlavě a naučíte se plně soustředit na danou činnost a být ve FLOW, kdy se v uvozovkách zpomalý čas, vy jste plně uvolněni a zvýší se vám mozková kapacita. Dokonce se v tomto stavu napojujete na vyšší energie. Ale hlavně po práci máte skvělý pocit a dokonce i více energie než před ní. Dejte STOP vyčerpanému dopaminu a z toho pramenícího nedostatku motivace.

Stačí vám pouze Facebook, ale… však víte jak funguje, jednoduché. 🙂

To ani nepotřebujete být, vše je dokonale jednoduché a intuitivní. 🙂

Možná Vám teď Vaše Ego posílá do mysli pochybnosti, ale to vůbec nevadí, proto sem přidávám tuto poslední část, také jsem to zažil. Ego je totiž živeno negativitou a vyhledává ji, pokud sobě působíte bolest, tak ho podporujete. Ego nechce, abyste byli šťastní, radostní a žili jste v hojnosti, proto Vám posílá do vědomí pochybnosti:

Tento kurz pro Tebe není, nepotřebuješ to…

Přece tomu nebudeš věřit, že ovládnutím mysli uzdravíš celé tělo, nesmysl…

Duševní stav, snad nevěříš, že se dá ovlivnit, haha…

Však je to normální mít občas strach, cítit se špatně, být ve stresu

Je to pro tebe moc drahé, to si nemůžeš dovolit, nestojí ti to za to..

 

Ano, přesně takto se Vás Ego snaží odradit, když už jste krůček od vkročení na tu správnou cestu ke zdraví, štěstí a radosti. Tomu rozumím. 

Celé tři roky jsem (mé Ego) odmítalo transformaci, kterou bylo třeba učinit. Neustále mi podráželo nohy a nechtělo mě pustit na správnou cestu. Jenže já ho nakonec přestal poslouchat. 

Bez této odvahy bych tu možná nyní nebyl. Toho bych Vás chtěl ušetřit, proto prosím, přestaňte ho poslouchat a otevřete svou mysl novému poznání, které Vám odemkne nový svět.

Pozor, akční cena 2990 Kč, normálně za 6990 Kč

Kontaktní e-mail: pavelzywczok@novy-svet.eu

This site is not a part of the Facebook™ and/or Instagram™. Additionally, This site is NOT endorsed by Meta™ in any way.

Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním souborů cookies.

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky