Hodnotný bonus pro všechny (ne)spáče:

tajná spánková meditační etuda

Úvod k odemknutí Uzdravení mysli

Při pouštění meditace před spaním je zlepšení spánku zaručeno!

ALE...

Pokud chcete trvale zlepšit váš spánek, abyste měli:

✅ dokonalý spánek každou noc,
✅ mohli se na spánek a ranní energii spolehnout,
✅ nemuseli aplikovat tyto tři kroky každý večer,
✅ vyčistili svou mysl a maximalizovali energii,
✅ pozvedli své schopnosti a výkonnost na vyšší úroveň,

tak...

…bych Vám chtěl nabídnout účast v 4 týdenním kurzu Uzdravení mysli, kterým prošli již stovky studentů. Zbavili se všech problémů se spánkem a konečně se mohou spolehnout na každo-noční hluboké spaní, dokonalou regeneraci a nevyčerpatelnou energii.

A nejen to, Uzdravenáí mysli poskytuje další poklady pro vaše tělo, mozek a mysl. 🙂

Každý týden dostanete pokročilou meditační etudu, která odprogramuje všechny podvědomé programy, které vám narušují spánek. Bez toho dokonalého spánku nemůžete dosáhnout.

Vyzkoušejte tento kurz… a když píšu „vyzkoušejte“, tak to myslím doslova.

Pokud si kurz zakoupíte dnes, tak vám dám garanci vrácení peněz.

Až tak jsem si jistý jeho zázračnou funkčností!

Odemkněte tajemství Uzdravené mysli, které využívají již stovky úspěšných, šťastných a dokonale zdravých lidí.

…kteří spinkají jako miminka každou noc! 🙂

Odemkněte tajemství úspěšných, šťastných a dokonale zdravých lidí.

Měli byste si uvědomit:

Pokud si myslíte, že máte problémy se spánkem a jste ve stresu, protože jste obětí nepříznivých situací, nefér jednání ostatních, nějaké záhadné nemoci, bojíte se o vaši budoucnost, co se může zvrtnout, jak se vám bude dařit… tak je to pouze částečná pravda

Celá pravda je, že problémy se spánkem, stres, úzkost, deprese…. způsobuje BOJ. Váš boj s danou situaci, člověkem, událostí….. 

Kdybyste uměli to vše, co se děje, přijmout do svého života s láskou a nebojovali s tím, uchováte si vnitřní klid…. Já vím, ze začátku je to velice těžké. Dokonce nepřijatelné. Ale dá se to zvládnout

Jde pouze o cílevědomé sledování svých myšlenek a pak o rozhodnutí jakou váhu svým myšlenkám budete dávat. Když se naučíte ovládat své myšlenky budete spát hlubokým spánkem „na povel“, usnete na lusknutí prstů a budete se budit plní energie. Jako vedlejší efekt bude umění zvládat každou stresovou situaci během několika minut nebo dokonce sekund. Budete umět odstranit tlak, napětí, zátěž… 

Tím, že se naučíte ovládat své myšlenky a dostanete se do vnitřního klidu. Do stavu, o kterém se dnes hodně mluví jak o stavu TADY A TEĎ.

Problémy se spánkem a stres se pro Vás stane minulosti. Něčím o čem sice víte, prošli jste si tím, ale už se tomu jen zasmějetenepůsobí Vám bolest.

Když jste ve vnitřním klidu energie života pluje. Vy máte radost ze života, a protože ve vás není napětí není důvod, abyste nebyli zdraví, krásně spali a žili v hojnosti. Tam kde je vnitřní klid je automaticky hojnost.

Odemkněte tajemství úspěšných, šťastných a dokonale zdravých lidí.

Facebook skupina pro interakci a bonusové informace

Po přihlášení se přihlašte do uzavřené Facebookové skupiny, jejíž přístup máte ode mě ZDARMA o informace a sdílené příběhy, které zde zveřejňujeme nechcete přijít.
Stačí kliknout na ikonu Facebooku výše a zažádat o přístup do skupiny.