TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU pro všechny, kteří ještě nežijí šťastný život:

Jak dát navždy sbohem STRESU, STRACHU a jiným PSYCHICKÝM PROBLÉMŮM, které vám brání ŽÍT ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Přeprogramujte svou mysl během 5 týdnů a připojte se ke stovkám šťastných studentů, které využívají tohoto tajemství

WEBINÁŘE + OTÁZKY & ODPOVĚDI

Pozor, do 15. září akční cena 490 Kč, poté bude kurz za 2990 Kč

Vyzkoušeli jste toho již mnoho a nic nepomáhá? Máte dost depresí, pocitu vyhoření, nízkého sebevědomí, odloučenosti, zoufalosti, strachu a psychické či fyzické bolesti, která se neustále vrací

To může být za pár okamžiků minulostí.

Co kdybych vám ukázal, jak se konečně můžete přestat trápit a začít žít v neustálém vnitřním klidu, radosti, pohodě, zdraví a štěstí?

Nebylo to jednoduché, ale já už zjistil, kde začínají všechny problémy, ať psychické, fyzické či ve vztazích. Trvalo mi to desetiletí, než jsem si to uvědomil a hlavně vyzkoušel, ale vám to prozradím již teď. 

Tipněte si kde…

ANO, začínají ve vaší  MYSLI…!

Mysl je náš velmi komplikovaný společník, kterému nelze tak jednoduše poroučet, protože drtivá většina z nás vůbec netuší, že jsou tímto společníkem nevědomě ovládáni.

„Brrrr, mysl mě ovládá? Má mi snad pomáhat řešit problémy a udržet mě naživu ne?“

Ano, ale….. a o tom ALE to všechno je!

Co se ukrývá v tom ALE vám prozradím dále, značně bychom si to pro teď zkomplikovali. 🙂

Nevěšte však hlavu, mysl je sice velmi složitá, nicméně nakonec to je pro vás dobrá zpráva!

Protože když víte, kde je příčina všech problémů, tak stačí…

Ano, zaměřit se na svoji MYSL a UZDRAVIT JI!

Díky tomu všechny nemoci, deprese, toxické vztahy a *doplňte si*… jako mávnutím kouzelného proutku ZMIZÍ – natrvalo! 

Jaké by to bylo ODSTRANIT VEŠKERÉ PROBLÉMY, které v životě máte? Zbavit se jakýchkoli zdravotních a psychických potíží, které se vlečou a vlečou a vy jste z nich neurvale zoufalí?

Nebyl by ten Váš život NÁDHERNÝ

Tak pokračujme, protože přesně tohohle můžete dosáhnout, pomocí velmi jednoduché a přesto plně funkční metody, kterou můžete ihned aplikovat do vašeho života…

Revoluční krok-za-krokem 5-týdenní plán, který psychoterapeuti a doktoři nechtějí, abyste znali, přišli by totiž o práci. 🙂

✔️ Každý týden jednoduchý (a zároveň geniální) úkol a meditační etudu pro přeprogramování vaší mysli a urychlení transformace!

✔️ Každý týden společný webinář plný energie, dechberoucích informací a AHA momentů!

✔️ V rámci kurzu účast v soukromé skupině NA DOŽIVOTÍ, navážete nová přátelství, budete sdílet své zkušenosti a hlavně se navzájem podporovat!

✔️ V rámci soukromé skupiny a webinářů možnost ptát se na cokoli, dozvíte se odpovědi na otázky, v kterých nemá doposud NIKDO jasno.

V kurzu nejsou žádné zbytečné techniky, které Vás budou okrádat o čas nebo přestanou bavit, pouze funkční metody, kterými jsem si sám prošelověřil je na práci se stovkami studentek a studentů!

Co říkají na kurz ostatní?

WEBINÁŘE + OTÁZKY & ODPOVĚDI

Pozor, do 15. září akční cena 490 Kč, poté bude kurz za 2990 Kč

Obsah kurzu v jednotlivých krocích:

1. týden – Jak se naučit kontrolovat své myšlenky?

V prvním týdnu se naučíte jak ovládnout svou mysl, tak, abyste přestali prožívat bolest způsobenou negativními myšlenkami. 

– Mám pro vás připraveno cvičení, které budete dělat po celý týden, jako pomůcku k ovládnutí svých myšlenek pro vás mám speciální meditační etudu, která zrychlí transformaci (přeprogramování) mysli. 

Naučíte se rozhodovat, kterou myšlenku chcete mít ve své mysli a kterou nikoliv, důležité hlavně z hlediska tvorby emocí

– Pokud toto cvičení zvládnete, zvládnete všechny oblasti svého života, které vyžaduji být disciplinovaný.

2. týden – Co je to lpění a co se stane, když se ho zbavíte?

– Lpění si ve většině případů ani neuvědomujeme, neprojevujeme ho navenek, ale napětí z něj pramenící dusíme v sobě. O to je to horší. Když dlouhodobě na něčem lpíme, tak se naše vnitřní napětí často projeví navenek. 

Málokdo si uvědomuje, že téměř všechny psychické a fyzické nemoci jsou vyvolané lpěním neboli tlakem, aby se něco, nebo někdo v našem životě změnil. Toho se v tomto týdnu zbavíte, otevře se vám svobodný život!

3. týden – Jak si k sobě přitáhnout, co budete chtít?

– Pokud něco moc chceme, nebo potřebujeme, vytváříme velký tlak na výsledek. Chceme, aby vše probíhalo okamžitě. Jsme netrpěliví. 

– V tomto týdnu bude důležité nejen se zbavit netrpělivosti, ale také se naučíme pracovat s TOUHOU, protože to je ten klíč, ke všemu, co chcete a potřebujete.

4. týden – Jak si zlepšit nebo dokonce zachránit partnerské i pracovní vztahy?

– V tomto týdnu se budeme soustřeďovat na váš postoj k lidem a situacím, které se budou dít
ve vašem okolí. 

Prozradím vám, co je těmi tajnými ingrediencemi proč jsou někteří lidé extrémně oblíbení a jejich přítomnost vás nabíjí, a hlavně jak toho můžete dosáhnout také.

Po tomto týdnu zapomenete na veškeré napětí ve vašich vztazích a začnete si je užívat.

5. týden – Co znamená opravdu odpustit a jak se tím změní váš život?

– V posledním týdnu se podíváme na extrémně důležité téma, které mnoho lidí, kteří se
zajímají o svůj rozvoj, velice podceňují. 

– Ukážu vám, jaká je síla odpuštění, a hlavně jak správně odpouštět, i když se vám to zdá jako banální záležitost. 

– Tento týden bude mít také velký efekt na zlepšení vašich vztahů, nejen k ostatním, ale hlavně k sobě.

Malá ochutnávka co se dozvíte na webinářích

✅

Jak pracovat se svou myslí a (ihned a natrvalo) se zbavit všech strachů?Jak si nevědomky způsobujete bolest a nemoci ve Vašem těle?Chronický stres a jak se ho díky jednoduchým technikám trvale zbavit?Mysl-Ego-Tělo, jaký je mezi nimi vztah a co se stane, když jej pochopíte?

✅

Je možné být neustále TADY a TEĎ nebo to jsou jen báchorky jogínů?

✅

Láska? Co to je a jak díky ní změnit svůj život a hlavně všechny vztahy?

WEBINÁŘE + OTÁZKY & ODPOVĚDI

Pozor, do 15. září akční cena 490 Kč, poté bude kurz za 2990 Kč

Shrnutí, co všechno kurz obsahuje a jak probíhá

Intenzivní 5-ti týdenní kurz pro úplně všechny, kteří se rozhodli přestat žít průměrný život a jen přežívat.

Připravil jsem pro Vás 5-týdenní kurz na základě práce dnes již se stovkami klientů, kteří měli problémy napříč všemi aspekty života a dostali se i z toho největšího zoufalství!

5 týdnů plných informací, které Vám otevřou oči a připraví na transformaci Vaší mysli. Dozvíte informace, díky kterým se budete dostávat do stavu vnitřního klidu.

Na každý týden mám pro vás připravenou pokročilou lekci a meditační etudu, ve kterých se dozvíte informace, díky kterým se budete posouvat mílovými kroky dále.

Připravil jsem pro Vás uzavřenou Facebookovou skupinu jen pro studenty tohoto kurzu.

Po přihlášení a zaplacení Vám přijde e-mail, kde budete mít odkaz pro přihlášení do skupiny Tajemství vnitřního klidu. Zde můžete být neustále v kontaktu se mnou a s Evou (poznáte, kdo to je :-)). Mé vedení, meditační webináře a jiné bonusové příspěvky nikde jinde nenajdete!

Každý týden webinář s dechberoucími informacemi k urychlení vaší transformace.

Před každým webinářem mi můžete poslat jakékoliv dotazy, které vás napadnou (i ty, na které jste se vždycky báli zeptat!). Webinář pro studenty kurzu se bude konat každý týden v úterý ve 21:00 hod.

Bonusový webinář se shrnutím, nebo-li kuchařkou ke šťastnému životu, na konci kurzu.

Po skončení kurzu na vás čeká webinář, kde Vám shrnu vše potřebné a ukážu Vám další metody jak se dostat do vnitřního klidu. Vše budete mít na jednom místě jako tzv. kuchařku ke šťastnému životu. A hlavně vám zde ukážu jak jít o krok dále a dokončit Uzdravení vaší mysli. 🙂

kdo vás bude provázet tímto kurzem?

Ahoj přátelé, mé jméno je Pavel Žywczok a vytvořil jsem pro vás tuto, troufnu si říci, revoluční metodu, kterou když zvádnete, tak se začnou měnit a zlepšovat všechny oblasti vašeho života, bez přehánění

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. 

Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe

Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli. Od té doby jsem pomohl již stovkám mých studentů změnit jejich život a dosáhnout vnitřního klidu, z kterého se odvíjí veškeré štěstí, zdraví a dokonce i hojnost.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Další důkazy místo slibů

Jaká je cena kurzu?

Kurz si cením jako někteří zahraniční „odborníci“ na téměř 100 000 Kč, v zahraničí úplně normální cena za kurzy s koučováním. Nicméně jsme u nás a samozřejmě jsem si uvědomil, že by si to dovolila opravdu jen hrstka lidí

Proto jsem kurz začal nabízet za cenu 14 900 Kč, zeptejte se sami sebe… 

Dali byste patnáct tisíc za to, že se do konce života budete cítit skvěle? Že konečně ukončíte veškerá trápení, kterých se nemůžete zbavit?

Mí studenti ano, a po kurzu by klidně zaplatili mnohem více, poté co pocítili na vlastní kůži ryzí pocit štěstí, radosti a vnitřního klidu, který se jim dostavil a neustále dostavuje.

Nicméně já mám pro vás ještě něco, protože chci kurz zpřístupnit i těm, kteří jsou opravdu v nelehké finanční situaci… 

…do které se může, díky negativním myšlenkám a vzorcům, které se v nás hromadí od dětství, dostat každý. Ano, znám tu téměř neřešitelnou situaci s nedostatkem financí…

…tak nevěšte hlavu, vy ani tuto částku nemusíte platit!

Protože do poloviny září mám pro vás akční cenu 490 Kč / 22 EUR, 

Poté budu postupně zdražovat o 100 Kč / 4 EUR.

Později se cena kurzu navýší až na 2 990 Kč / 124 EUR.

Bonusy?

Nejhodnotnějším bonusem, který pro vás mám je to, že vás nebudu zahlcovat dalšími nepotřebnými materiály, informacemi apod. Všechno důležité je v kurzu – přehledně, jasně, funkčně. Jdeme k jádru věci.  

Nicméně, tím největším bonusem jsou pravidelné webináře a možnost se ptát na cokoli – a to na pořád!

Postupně vám zde budu představovat i pokročilejší témata, ale nejdříve je potřeba zvládnout základy. 🙂

30 DENNÍ

5-ti týdenní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud se připojíte dnes – máte plných 5 týdnů na to, abyste se bez jakéhokoliv tlaku rozhodli o tom, že nechcete změnit své myšlení, chcete se neustále trápit, mít chronické problémy a neustále se litovat. Každý nemá odvahu na to začít žít šťastný a vysněný život jaký v srdci cítí, že si zaslouží – i to je ale v pořádku – měl jsem v kurzu i takovéto studenty, jejich důvody si raději nechám pro sebe. 🙂

Pokud jste však na tom stejně, tak vám garantuji okamžité vrácení peněz.

Já jsem zajištěný a šťastný člověk. A nepotřebuji vaše peníze za každou cenu.

Je to totiž jen o vás.

Zda jste vy připraveni investovat do sebe doslova pár korun.

Rok má 365 dní. A z toho zhruba 16 hodin denně bdíme, jsme v pozoru a cítíme vše lidské.

Úzkost, strach, obavy.

To je 5 840 hodin ročně.

58 400 hodin za deset let.

Jakou cenu pro vás má jedna šťastnější hodina?

Kdyby se vás někdo, kdo má veškerou moc, zeptal: “Kolik jsi ochotná mi zaplatit za jednu hodinu, kterou se bojíš, abych tvůj strach okamžitě nechal zmizet?

Znám takové, kteří by se ze svého strachu a obav vykoupili všemi penězi, co mají.

Jste připravena si dovolit něco pro sebe konečně udělat?

 

WEBINÁŘE + OTÁZKY & ODPOVĚDI

✅ Pět týdnů během kterých doslova změníte svůj život.

✅ Pokročilé lekce, úkoly a meditační etudy pro okamžité zlepšení vašeho stavu.

✅ Každé úterý webinář s informacemi, které vám ukážou jiný pohled na svět (přístup na pořád).

✅ Přístup do uzavřené skupiny, kde Vám budeme poskytovat informace, jak jsme to zvládli my (přístup na pořád).

✅ Možnost ptát se na cokoliv v podstatě nonstop! A to i na otázky, na které jste se vždycky báli zeptat (přístup na pořád)!

Pozor, do 15. září akční cena 490 Kč, poté bude kurz za 2990 Kč

PS: Akční cena 490 kč tu bude již pouze na pár dní, následně bude tento kurz stát 2990 kč / 124 EUR, tak si to nenechte ujít a začněte na sobě pracovat hned teď! 🙂

Zbývá poslední krok a můžeme se vydat na cestu! 🙂

Pozor, pozor, za chvilku budeme zdražovat...

Čas do zdražení kurzu

Začněte měnit svůj život také, těším se na Vás. 🙂

Často kladené otázky

Kurz začíná ihned po dokončení objednávky a ověření platby. Po zaplacení vám ihned pošlu první lekci a za 7 dní další a tak dále. Nemusíte se bát, že by se na vás zapomnělo. Zároveň zde budete mít odkaz na soukromou Facebookovou skupinu, kde budou probíhat webináře.

Kurz trvá přesně 5 týdnů, ve kterých budete mít vše potřebné, zároveň se můžete přidat do soukromé skupiny, kam budete mít přístup na doživotí. každý týden webinář, otázky odpovědi a úžasná atmosféra. 🙂

Kurz stojí 490 Kč, pro absolventy kurzu směšná částka, uvidíte sami. Pro sousedy ze Slovenska je to v přepočtu 22 EUR

To vůbec nevadí, beru ohled na vaše časové možnosti a každé setkání je nahráváno, po skončení všichni účastníci dané skupiny budou mít k dispozici záznam ze setkání – na doživotí. 🙂

Zaplatit lze převodem částky na můj bankovní účet, který obdržíte po odeslání objednávky.

Po odeslání objednávky mě kontaktujte a zašlu vám podklady pro platbu nebo je máte uvedené zde:

Bankovní spojení:

Účet: 1969728104/3030
IBAN: CZ7930300000001969728104
BIC: AIRACZPP

Pavel Žywczok
Jesenická 447/13
Vrbno pod Pradědem
793 26

Bohužel u tak nízké částky toto neumožňuji. 🙂

V takovýchto případech je to více než vhodné a uvidíte jak se do měsíce všech těchto stavů zbavíte. 🙂

Určitě, měl jsem spoustu studentů s rakovinou, Alzheimerovo a Parkinsonovo chorobou, roztroušenou sklerózou a dalších nemocí… Všichni to zvládli a již se těší pevnému zdraví. Je nemožné, abyste to nezvládli i Vy. Zázraky se dějí a v tomto kurzu jsou naprosto běžnou záležitostí. 🙂

Určitě, kurz vám pomůže s jakýmkoli problémem, strachem, psychickým blokem apod. Např. strach z řízení, zasekáváním v mluvení, návalům paniky, strachem mluvení před ostatními (skvělé pro přednášející) a dalšími problémy, hlavně týkajícími se sebevědomí.

Ano, kurz vám pomůže zvýšit výkonnost tím, že si vše dokonale srovnáte v hlavě a naučíte se plně soustředit na danou činnost a být ve FLOW, kdy se v uvozovkách zpomalý čas, vy jste plně uvolněni a zvýší se vám mozková kapacita. Dokonce se v tomto stavu napojujete na vyšší energie. Ale hlavně po práci máte skvělý pocit a dokonce i více energie než před ní. Dejte STOP vyčerpanému dopaminu a z toho pramenícího nedostatku motivace.

Stačí vám pouze Facebook, ale… však víte jak funguje, jednoduché. 🙂

To ani nepotřebujete být, vše je dokonale jednoduché a intuitivní. 🙂

Kontaktní e-mail: pavelzywczok@novy-svet.eu

This site is not a part of the Facebook™ and/or Instagram™. Additionally, This site is NOT endorsed by Meta™ in any way.

Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním souborů cookies.

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky