[Druhá lekce]

TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU M5K

Úvod do Uzdravení mysli

Už od dětství na něčem lpíme a máme očekávání.


Lpíme na tom, s jakou hračkou si budeme hrát. Lpíme na tom, že si tyto botičky neobujeme.  Lpíme na tom, aby nám maminka koupila cingrlátka. Pokud tomu tak není, tak se zlobíme, zuříme, boucháme rukama nebo kopeme nohama.

 

V dospělém životě už obvykle své lpění neprojevujeme navenek, ale napětí dusíme v sobě. O to je to horší. Když dlouhodobě na něčem lpíme, tak se naše vnitřní napětí často projeví navenek. Málokdo si neuvědomuje, že téměř všechny psychické a fyzické nemoci jsou vyvolané lpěním neboli tlakem, aby se něco, nebo někdo v našem životě změnil. 

 

Očekáváme, že partner nás pochopí a konečně bude v domácnosti udržovat pořádek. Očekáváme, že spolupracovník bude k nám vstřícnější. Očekáváme, že naše děti budou nosit lepší známky…… A pokud se tak nestane a naše očekávání se nenaplní, tak opět (aniž bychom si to vůbec uvědomovali) žijeme v napětí, ve stresu…. Naše životní energie neproudí v dostatečném množství, přestáváme mít radost ze života a začínají psychické a zdravotní problémy.

 

CO S TÍM?
Je to opět velmi jednoduché. 


PŘESTAŇTE LPĚT A OČEKÁVAT!!!
Že se to nedá, že LPĚNÍ A OČEKÁVÁNÍ je člověku přirozené?
Není to pravda. Lze žít, a dokonce velmi hezky, když přestanete lpět a očekávat.


JE TO O NESMÍRNÉ ODVAZE PŘESTAT LPĚT A OČEKÁVAT!!!
Dovolte všem, ať se chovají a jednají, jak chtějí. Dovolte, ať vše jen probíhá a na ničem nechtějte nic měnit.


Bez každodenního celodenního tréninku se to samo nezmění!!!
TU ZMĚNU MUSÍTE PROVÉST VY!!!

 

Teď se pohodlně usaďte a vychutnejte si informace a energii, kterou z lekce a meditace můžete načerpat. Opakuji, že meditaci je potřeba si pustit až budete v naprostém klidu, nejlépe ráno a večer. J

Přehrát video

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, tak se zeptejte na této emailové adrese:

tajemstvivnitrnihoklidu@seznam.cz

Tapeta do mobilu pro druhý týden

Každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.