Video-návod ZDARMA je zde:

3 METODY jak se OKAMŽITĚ zbavit STRESU, když vám začíná přerůstat přes hlavu

a to i když jste úplný "nervák" nebo nemáte "nameditováno"

Úvod do Uzdravení mysli

Pokud si myslíte, že jste ve stresu… protože kolem vás jsou nepříznivé situace, nepříjemní lidé, protože jste měli pohřeb v rodině, propustili Vás z práce, opustil Vás partner…, tak je to pouze částečná pravda.

Celá pravda je, že stres, úzkost, deprese…. způsobuje BOJ. Váš boj s danou situaci, člověkem, události…..

Kdybyste uměli to vše, co se děje, přijmout do svého života s láskou a nebojovali s tím, uchováte si vnitřní klid. Já vím, ze začátku je to velice těžké. Dokonce nepřijatelné. Ale dá se to zvládnout.

Jde pouze o cílevědomé sledování svých myšlenek a pak o rozhodnutí jakou váhu svým myšlenkám budete dávat. Když se naučíte ovládat své myšlenky budete umět zvládat každou takzvanou stresovou situaci během několika minut nebo dokonce sekund. Budete umět odstranit tlak, napětí, zátěž… 

Tím, že se naučíte ovládat své myšlenky se dostanete do vnitřního klidu. Do stavu o kterém se dnes hodně mluví jak o stavu TADY A TEĎ.

Stres se stane pro Vás minulosti. Něčím o čem sice víte, ale nepůsobí Vám bolest.

Když jste ve vnitřním klidu energie života pluje. Vy máte radost ze života, a protože ve vás není napětí není důvod abyste nebyli zdraví a žili v hojnosti. Tam kde je vnitřní klid je automaticky hojnost.

A přesný postup jak se do tohoto stavu dostat mám pro vás přichystaný v intenzivním měsíčním kurzu Uzdravení mysli.

Soňa Kurz Uzdravení mysli

Zdravím všechny, vše co Pavel říká jsou velké pravdy. Po kurzu Uzdravení mysli jsem se dostala po dlouhých letech do pohody, přestala se neustále něčeho bát. Neměla jsem dřív energii, nyní ji mám. Je to úžasné mít chuť něco dělat. Stále se mi ale stává, že se hlásí ego, nebo se něco nedaří. Vždy si vzpomenu na slova Pavla s odůvodněním proč to tak je, co je důvodem. Moc mi pomáhá vědět, v čem je příčina, a jak s ní naložit. Jak říká Pavel, vše chce čas a pracovat na sobě, kontrolovat myšlenky. Jsem proto vděčná za Pavlova slova, moc mi to pomáhá. Pavle díky 💞

Eva Kurz Uzdravení mysli

Pavle milý, bylo mi ctí učit se od Tebe po čtyři týdny, jak transformovat mysl.🌹 Je mi zase do zpěvu. 🙏 Mám nesmírnou radost, že jsem byla ve Tvém kurzu. Všechny pochyby, nejistoty a strachy jsou pryč. Nepřekážím životu a dějí se zázraky. 🤗💕 „Nejistota je tvá kamarádka “ je naprosto úžasná věta, moc mi pomáhá.🌊 Všechno, co jsi nám pověděl, mi dávalo smysl.💫 Život se mi mění k lepšímu a je to Tvá zásluha. Děkuji, že mohu zažívat „vnitřní klid“. Tvé etudy si nadále budu pouštět. Zatím… S úctou a láskou Eva 🕊

Ivana Kurz Uzdravení mysli

Hezký den, po ukončení kurzu s Pavlem se konečně cítím šťastná, klidná. Odpuštění pro mě byl problém, ale už jsem pochopila, jak mě to omezovalo. Tolik aha momentů v tomto kurzu… Jsem ráda, že jsem tím mohla projít s úžasnou skupinou. Lépe spím. Už mě neomezují mé myšlenky. Mám radost ze života ,dobrá nálada každý den. Děkuji Ivana🥰🥰🥰

Něco málo o mně

Moje jméno je Pavel Žywczok a tento video-návod jsem připravil, abych vám pomohl zlepšit prožívání života a zapomenout na stresové situace, které vám způsobují psychickou bolest, jež se může postupně projevit ve formě nemocí v těle.

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Rozhodli jste se na sobě začít intenzivně pracovat?

Skvělé! Pokud cítíte, že se chcete vydat na cestu za TRVALÝM uzdravením Vaší mysli a skoncovat se vším psychickým přepětím a odblokovat programy, které Vám brání žít šťastný život, tak jsem pro Vás připravil intenzivní měsíční kurz Uzdravení mysli s mým každodenním vedením.

Facebook skupina pro interakci a bonusové informace

Po přihlášení se přihlašte do uzavřené Facebookové skupiny, jejíž přístup máte ode mě ZDARMA o informace a sdílené příběhy, které zde zveřejňujeme nechcete přijít.
Stačí kliknout na ikonu Facebooku výše a zažádat o přístup do skupiny.