Video-návod ZDARMA:

3 METODY jak se OKAMŽITĚ zbavit STRESU když vám začíná přerůstat přes hlavu

a to i když jste úplný "nervák" nebo nemáte "nameditováno"

Zbavíte se stresové zátěže, i když si s ní už nevíte rady a jste z toho zoufalí

Naučíte se ovládat své myšlenky a změníte strukturu vašeho mozku

Zlepšíte si rodinné i pracovní vztahy, protože se dokážete vědomě ovládat

Omladíte svůj vzhled, protože nebudete mít nonstop napjaté svaly v obličeji

Začnete kreativně přemýšlet, protože zapojíte nové neuronové mapy

Pokud si myslíte, že jste ve stresu… protože kolem vás jsou nepříznivé situace, nepříjemní lidé, protože jste měli pohřeb v rodině, propustili Vás z práce, opustil Vás partner…, tak je to pouze částečná pravda

Celá pravda je, že stres, úzkost, deprese…. způsobuje BOJ. Váš boj s danou situaci, člověkem, události….. 

Kdybyste uměli to vše, co se děje, přijmout do svého života s láskou a nebojovali s tím, uchováte si vnitřní klid. Já vím, ze začátku je to velice těžké. Dokonce nepřijatelné. Ale dá se to zvládnout

Jde pouze o cílevědomé sledování svých myšlenek a pak o rozhodnutí jakou váhu svým myšlenkám budete dávat. Když se naučíte ovládat své myšlenky budete umět zvládat každou takzvanou stresovou situaci během několika minut nebo dokonce sekund. Budete umět odstranit tlak, napětí, zátěž… 

Tím, že se naučíte ovládat své myšlenky se dostanete do vnitřního klidu. Do stavu o kterém se dnes hodně mluví jak o stavu TADY A TEĎ.

Stres se stane pro Vás minulosti. Něčím o čem sice víte, ale nepůsobí Vám bolest.

Když jste ve vnitřním klidu energie života pluje. Vy máte radost ze života, a protože ve vás není napětí není důvod abyste nebyli zdraví a žili v hojnosti. Tam kde je vnitřní klid je automaticky hojnost.

 

+ BONUS ÚČAST V SOUKROMÉ FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ S PRAVIDELNÝMI WEBINÁŘEMI, pokud si návod stáhnete ihned

Ahoj přátelé, moje jméno je Pavel Žywczok a natočil jsem pro vás tento návod

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. 

Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe

Od té doby jsem vytvořil funkční postupy, metody a kurzy, v kterých učím studenty jak se natrvalo zbavit stresových situací a transformovat svoji mysl.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

+ BONUS ÚČAST V SOUKROMÉ FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ S PRAVIDELNÝMI WEBINÁŘEMI, pokud si návod stáhnete ihned

Kontaktní e-mail: pavelzywczok@novy-svet.eu

This site is not a part of the Facebook™ and/or Instagram™. Additionally, This site is NOT endorsed by Meta™ in any way.

Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním souborů cookies.

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky