Pozor, při zavření stránky se webinář pustí od znovu.

WEBINÁŘ PAVLA ŽYWCZOKA:

jak ovládnout svoji mysl a zbavit se strachu a nejistoty jednou pro vždy

Ukážu Vám cestu do nového světa!

Jste už jen kousek od začátku transformace své mysli a přeměny života, kterou jste celý život hledali, garantuji Vám, že udělám vše proto, abyste se zbavili všech problémů, které Vám brání žít radostný život ve zdraví (a hojnosti). 🙂

BONUS PRO POKRAČOVÁNÍ VE VAŠÍ CESTĚ SE OBJEVÍ ZA 10 MINUT OD SPUŠTĚNÍ WEBINÁŘE:

Co říkají studenti kurzu Uzdravení mysli?

Kurz jsem si pořídila pro to, abych našla cestu ke klidnému, spokojenému a radostnému životu v lásce. Toužila jsem po změně z důvodu, že jsem se necítila ve svém životě dobře, i když mi v podstatě na první pohled nic nechybělo. Ve svém životě jsem nepociťovala vnitřní klid, pohodu, radost a spokojenost. Posledním důvodem bylo k pořízení tohoto kurzu byla stála absence vnitřního klidu, nebyl pocit radosti a spokojenost. Od kurzu jsem si slibovala, že mi bude ukázána cesta, jak se za pomoci učitele dopracovat k pocitu vnitřního klidu, radosti a ke spokojenému životu. Kdybych si kurz nepořídila, můj život by se asi zřejmě ubíral zcela jinak a je dost možné, že by se problémy začaly kupit a život by se mohl začít zhoršovat. Kurz mi pomohl v tom, že mi byla ukázána cesta, po které když se budu v životě ubírat, dojdu k vnitřnímu klidu, radosti a spokojenosti. Během tohoto kurzu jsem s důvěrou plnila všechny úkoly zadané Pavlem a věřila jsem, že dostáhnu stejného pocitu štěstí, radosti a vnitřního klidu, kterého dosáhl on. Poté, co jsem vše dělala tak, jak mělo být, se můj život začal měnit a nejen můj život, ale pozorovala jsem pozitivní změnu i ve svém okolí, hlavně v nebližší rodině. Myslím si, že by tento kurz měli absolvovat Ti, kteří nejsou se svým životem z jakýchkoli důvodů spokojeni, zkrátka necítí se v něm dobře. Pokud včas začnou s pomocí Pavla na sobě pracovat, mohou se tak v budoucnu vyhnout různým nepříjemnostem, hlavně psychického rázu. Rovněž někteří slabí jedinci se mohou vyhnout pobytům v psychiatrických léčebnách a závislostem na chemických lécích. Tento kurz je pro lidi, kteří chtějí něco ve svém životě změnit, chtějí skutečně na sobě pracovat a měnit se a cítit se dobře.
Věra
Kurz Uzdravení mysli
Na kurz som sa prihlásila, aby som si svoj život tvorila, tak ako chcem a nie ako nechcem, transformovala myslenie a naplnila srdce láskou. Vedela som,že s pomocou Pavlového vedenia sa mi podarí zlepšiť si život a to na úrovni vzťahov, zdravia, som naplnená dôverou a vierou v dobro. Absolvovala som už jeden kurz s Pavlom a kurz sa mi páčil a aj jeho prístup k študentom, zaobstarala som si aj tento. Teraz už som konečne vedomejší človek, viac si doprajem, viac sa teším v živote, cítim sa celistvejšie. Uvedomujem si svoj tvorivý potenciál, pozorujem svoje myšlienky a v prípade, že mi neprinášajú radosť, tak ich mením. Pozerám sa na svet s väčšou láskou a to mi robí veľkú radosť. Preto neváhajte. Ak bude na svete viac ľudí s otvoreným srdcom plného lásky, všetko ostatné okolo nás sa automaticky zmení.
Tania
Kurz Uzdravení mysli
Ahoj Pavle,  u mně došlo k velkému zlepšení, jsem v klidu, už mě situace moc nerozhodí a když ano, rychleji se vrátím do klidu. A až přestanu lpět na svém zdraví, to bude super!  Na začátku jsem byla na 3, nyní se cítím na 8. Krásný den Jana
Jana
Kurz Uzdravení mysli
Rozhodla som sa, že budem za každých okolností láskyplná, nebudem hodnotiť, posudzovať, kritizovať, že chcem šíriť lásku, svetlo a pokoj, že chcem jednoducho len byť a žiť v radosti, mieri a ojasniť zmysel života a kto som. Každému by som tento kurz odporučila, pretože: Pavlova zručnosť intuitívneho vedenia s láskou, Pavlove autentické skúsenosti a príbehy, Pavlova schopnosť jednoducho vysvetliť podstatu Upratanie v hodnotách, Zažívať prijatie, odpustenie, slobodu, lásku, radosť, pokoj, svätosť, pravdu.
Marcela
Kurz Uzdravení mysli

Již není na co čekat, uvidíme se znovu na úterním setkání. 🙂

moje jméno je Pavel Žywczok a budu Vás provázet tímto webinářem

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.