[První lekce]

METODA 5 KROKŮ

Úvod do Uzdravení mysli

Jak za chvíli uslyšíte první lekce je technicky velice jednoduchá.  Zvládne ji každý, kdo se rozhodne ji zvládnout.

Jenže od dětství děláme pravý opak toho, co je v lekci. Proto každý den, a to celý den neustále sledujte své myšlenky. Mějte je pod kontrolou. Nedovolte egu, aby bylo silnější než Vy.

CVIČENÍ VYPADÁ VELICE JEDNODUŠE A OBVYKLE SI VĚTŠINA STUDENTŮ MYSLÍ, ŽE TAKTO JEDNODUCHÉ CVIČENÍ V NIČEM NEMŮŽE ZMĚNIT JEJICH ŽIVOT. JENŽE OPAK JE PRAVDOU.

Níže máte první meditaci, pohodlně se usaďte a nechte se unášet na vlně uvolnění, uvidíte jak se po ní budete cítit plní energie a lásky!

To je pro dnešek vše, těším se na Vás zítra. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, tak se zeptejte.
🙂

Facebook skupina pro interakci a bonusové informace

Po přihlášení se přihlašte do uzavřené Facebookové skupiny, jejíž přístup máte ode mě ZDARMA o informace a sdílené příběhy, které zde zveřejňujeme nechcete přijít.
Stačí kliknout na ikonu Facebooku výše a zažádat o přístup do skupiny.

Ahoj přátelé, moje jméno je Pavel Žywczok a budu Vás provázet tímto kurzem!

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Rozhodli jste se na sobě začít intenzivně pracovat?

Skvělé! Pokud cítíte, že se chcete vydat rychleji a efektivněji za uzdravením Vaší mysli a skoncovat se všemi nepříjemnými pocity, které Vás tíží nebo potřebujete odblokovat programy, které Vám brání žít nádherný život, tak jsem pro Vás připravil intenzivní měsíční kurz Uzdravení mysli!

✔️

Přestanete se zabývat minulostí a zbavíte se všech myšlenek, které Vám brání v prožívání radostného života.

✔️

Vaše srdce se naplní láskou a radostí, srovnáte si vztahy kolem sebe a budete tuto změnu šířit dále.

✔️

Uzdraví se Vám díky tomu i fyzické tělo a budete vypadat a hlavně se cítit mnohem, mnohem mladší..

✔️

Naleznete vnitřní klid, který je bránou k radostnému a spokojenému životu.