Vítejte na stránce , kde pro Vás sdílím hodnotné vzkazy od studentů mých kurzů. 🙂

Dana
Mílý Pavle, dovol, abych napsala pár řádek, svěřila se a poděkovala. Víš, jak dlouho jsem váhala nad tvým kurzem Uzdravení mysli? Vlastně jsem se odhodlávala několik let! A pořád jsem na to neměla peníze. Nikdy mi na to nezbylo. Byl to můj dlouhodobí problém. Jsem sama a jak se říká, žila jsem ,, z ruky do huby ". Dát na ruku 5 tisíc bylo pro mne nepředstavitelné. Vždyť víš, že jsem si u tebe platila kurz na splátky! Ale jednoho dne jsem se rozhodla! A nelituji. Hned po prvním týdnu tvého kurzu se začaly dít změny...! Klienti se začali víc hlásit na masáž a ještě přišly dvě nabídky jiné práce.... Když jsem se přestala bát nedostatku, objevila se hojnost. Díky tvému postupu a kontrole myšlenek, na který jsem přistoupila....se mi neskutečně ulevilo. Ještě pořád chodí myšlenky strachu a myšlenky chudoby, ale už jim nedávám pozornost, tudíž nevznikají emoce... Jsem tak šťastná. Je to nesmírná úleva po tolika letech trápení. A navíc se zlepšil i můj zdravotní stav. Bolesti v kyčlích povolují. Mám chuť znovu tvořit, smát se a dokonce tančit. Moc ti děkuji a těším se na další ,,tvou řeč". Už se nebojím pozdravit a říct ,,mám tě ráda". Díky za tebe a tvou práci. S láskou Dana.
Jirka
Jitka
Milý Pavle děkuji, že jsi přišel do mého života. Vím že nic není náhoda. Díky Tvému kurzu Uzdravení mysli se mi opravdu začíná měnit vnímání světa kolem a měním se i Já. Pokud se dostanu do nějaké situace, kde jinde by se dostavila emoce.. Zhluboka začnu dýchat a moc mi to pomáhá. Tvé meditace si pouštím každý den a posílám je i svým přátelům... Stále na sobě pracuji a trénuji i pětiminutovku. S úctou a vděčnosti jsem ráda, že prostě jsi a rozsvěcuješ světlo v nás. Je to potřeba, aby stále více lidí si uvědomilo, že vše kolem nás je iluze. Díky Tobě v sobě cítím čím dál tím větší klid.. Krásný pocit. 🙏💃 Hezký den a děkuji Ti z celého Srdce.
Danka
Eva
Přeji krásně ráno. Každý den si přečtu základní pravidla od Pavla:" Nic nehodnotím, nekritizuji, nepomlouvám,.... a doplnila bych to ještě o jedno, a tím je - nešířím strach. Protože mluvení a myšlením o nemocech a o válce a já nevím o čem ještě, neznamená, že tu situaci sice nehodnotím, nekritizuji, když mluvím neutrálně, jen konstatuji... ,ale mluvím o ni. Mám ji v mysli. Mluvím-li o tom, nepůsobím asi na druhé dobře, ale vůbec nepůsobím ani na sebe. Co šířím? Je to šíření strachu. Vlastně jsem v nelásce. V lásce není válka. Proč tedy mluvit o válce, nemoci,...? Mluvme o radosti. 🥰 To jsem si dnes pohrála s myšlenkou na nemoc a tak. Pak se divím, že se v nemoci babrám na co stále myslím, kolik myšlenek mám na radost? Vlastně po svém těle šířím strach. 🙈sama sobe se už začínám smát. Co mé ego ještě vymyslí, aby jsem byla zahnána do kouta. Jak ukryt zdánlivě neutrální myšlenky? 😊😄 krásný den 🥰

Vy můžete být dalším, kdo změní svůj život, těším se na Vás. 🙂