Vítejte na stránce, kde pro Vás sdílíme hodnotné vzkazy od studentů kurzů Tajemství vnitřního klidu a Uzdravení mysli.

Milý Pavle děkuji, že jsi přišel do mého života. Vím že nic není náhoda. Díky Tvému kurzu Uzdravení mysli se mi opravdu začíná měnit vnímání světa kolem a měním se i Já. Pokud se dostanu do nějaké situace, kde jinde by se dostavila emoce.. Zhluboka začnu dýchat a moc mi to pomáhá. Tvé meditace si pouštím každý den a posílám je i svým přátelům... Stále na sobě pracuji a trénuji i pětiminutovku. S úctou a vděčnosti jsem ráda, že prostě jsi a rozsvěcuješ světlo v nás. Je to potřeba, aby stále více lidí si uvědomilo, že vše kolem nás je iluze. Díky Tobě v sobě cítím čím dál tím větší klid.. Krásný pocit. 🙏💃 Hezký den a děkuji Ti z celého Srdce.
Mílý Pavle, dovol, abych napsala pár řádek, svěřila se a poděkovala. Víš, jak dlouho jsem váhala nad tvým kurzem Uzdravení mysli? Vlastně jsem se odhodlávala několik let! A pořád jsem na to neměla peníze. Nikdy mi na to nezbylo. Byl to můj dlouhodobí problém. Jsem sama a jak se říká, žila jsem ,, z ruky do huby ". Dát na ruku 5 tisíc bylo pro mne nepředstavitelné. Vždyť víš, že jsem si u tebe platila kurz na splátky! Ale jednoho dne jsem se rozhodla! A nelituji. Hned po prvním týdnu tvého kurzu se začaly dít změny...! Klienti se začali víc hlásit na masáž a ještě přišly dvě nabídky jiné práce.... Když jsem se přestala bát nedostatku, objevila se hojnost. Díky tvému postupu a kontrole myšlenek, na který jsem přistoupila....se mi neskutečně ulevilo. Ještě pořád chodí myšlenky strachu a myšlenky chudoby, ale už jim nedávám pozornost, tudíž nevznikají emoce... Jsem tak šťastná. Je to nesmírná úleva po tolika letech trápení. A navíc se zlepšil i můj zdravotní stav. Bolesti v kyčlích povolují. Mám chuť znovu tvořit, smát se a dokonce tančit. Moc ti děkuji a těším se na další ,,tvou řeč". Už se nebojím pozdravit a říct ,,mám tě ráda". Díky za tebe a tvou práci. S láskou Dana.
Přeji krásně ráno. Každý den si přečtu základní pravidla od Pavla:" Nic nehodnotím, nekritizuji, nepomlouvám,.... a doplnila bych to ještě o jedno, a tím je - nešířím strach. Protože mluvení a myšlením o nemocech a o válce a já nevím o čem ještě, neznamená, že tu situaci sice nehodnotím, nekritizuji, když mluvím neutrálně, jen konstatuji... ,ale mluvím o ni. Mám ji v mysli. Mluvím-li o tom, nepůsobím asi na druhé dobře, ale vůbec nepůsobím ani na sebe. Co šířím? Je to šíření strachu. Vlastně jsem v nelásce. V lásce není válka. Proč tedy mluvit o válce, nemoci,...? Mluvme o radosti. 🥰 To jsem si dnes pohrála s myšlenkou na nemoc a tak. Pak se divím, že se v nemoci babrám na co stále myslím, kolik myšlenek mám na radost? Vlastně po svém těle šířím strach. 🙈sama sobe se už začínám smát. Co mé ego ještě vymyslí, aby jsem byla zahnána do kouta. Jak ukryt zdánlivě neutrální myšlenky? 😊😄 krásný den 🥰

Vy můžete být dalším, kdo změní svůj život, těším se na Vás. 🙂