[První lekce]

TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU

Úvod do Uzdravení mysli

Přeji krásný den, 

je to tady, dnes pro Vás mám první lekci kurzu Tajemství vnitřního klidu.

Jak za chvíli uslyšíte, první lekce je technicky velice jednoduchá. Zvládne ji každý, kdo se rozhodne transformovat svou mysl. Ovšem od dětství děláme pravý opak toho, co je v lekcích. Proto každý den, a to celý den, neustále pozorujte své myšlenky. Mějte myšlenky pod kontrolou. Nedovolte egu, aby bylo silnější než Vy.

BUĎTE TRPĚLIVÍ A NEKÁREJTE SAMI SEBE, ŽE NEJSTE DOSTATEČNĚ DOBŘÍ.

NEPOSUZUJTE HLAVNĚ SAMI SEBE (absolutně za nic).

MĚJTE NEUSTÁLE POZORNOST NA SVÝCH MYŠLENKÁCH. NAUČTE SE ROZHODOVAT, KTEROU MYŠLENKU CHCETE A KTEROU NIKOLIV.

POKUD SE ROZHODNETE, ZVLÁDNOUT TOTO CVIČENÍ, TAK JE NEMOŽNÉ, ABYSTE HO NEZVLÁDLI.  ZÁLEŽÍ TO POUZE NA VÁS!!!

Je důležité, abyste si na lekci i meditaci vyhradili dostatek času a meditaci si poslechli ráno i večer. Pokud budete meditaci poslouchat pozorně – každý výraz, každou větu, každou myšlenku – uslyšíte v ní vždy něco, co jste minule neslyšeli. To Vám pomůže zkrátit dobu tréninku!!!

CVIČENÍ VYPADÁ VELICE JEDNODUŠE A OBVYKLE SI VĚTŠINA STUDENTŮ MYSLÍ, ŽE TAKTO JEDNODUCHÉ CVIČENÍ V NIČEM NEMŮŽE ZMĚNIT JEJICH ŽIVOT. JENŽE OPAK JE PRAVDOU.

U tohoto cvičení trénujete hlavně sebedisciplinu. Pokud toto cvičení zvládnete, zvládnete všechny oblasti svého života, které vyžaduji být disciplinovaný.

Pokud toto cvičení podceníte a nebudete disciplinovaný, tak je mi moc líto, ale ve vašem životě k žádným zásadním změnám nedojde.

DOPORUČENÍ 1)

POD LEKCÍ A MEDITACÍ MÁTE ODKAZ NA KONTROLNÍ TABULKU, DOPORUČUJI VYPLŇOVAT PRO KONTROLU VAŠEHO POSTUPU, UVNITŘ MÁTE VŠE POPSANÉ.

DOPORUČENÍ 2) 

POD LEKCÍ A MEDITACÍ MÁTE NA STAŽENÍ TAPETY DO MOBILU NA DANÝ TÝDEN, DOPORUČUJI SI V MOBILU NASTAVIT.

Úvod do kurzu

Přehrát video

Lekce pro první týden

Přehrát video

Meditace pro první týden

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, tak se zeptejte na této emailové adrese:

tajemstvivnitrnihoklidu@seznam.cz

Tapeta do mobilu pro první týden

Kontrolní tabulka na 5 týdnů

NÁVOD NA STAŽENÍ TABULKY:

Facebook skupina pro interakci a bonusové informace

Po přihlášení se přihlašte do uzavřené Facebookové skupiny, jejíž přístup máte ode mě ZDARMA o informace a sdílené příběhy, které zde zveřejňujeme nechcete přijít.
Stačí kliknout na ikonu Facebooku výše a zažádat o přístup do skupiny.

Ahoj přátelé, moje jméno je Pavel Žywczok a budu Vás provázet tímto kurzem!

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem Knihy zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

Pochopil jsem, že každý, kdo chce, každý, kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu, v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví. 

Je to totiž náš přirozený stav. 

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.