Pozor, všichni kdo žijete ve strachu a nejistotě:

Revoluční techniky jak UZDRAVIT svou MYSL a TRVALE se ZBAVIT (nejen) STRACHU a všech problémů z něj pramenících *v rekordním čase

Začněte žít bezpodmínečně šťastný a spokojený život – bez antidepresiv, terapeutů a otlačených kotníků z nekonečných meditací

0 +

Uzdravených myslí

Vyzkoušeli jste toho již mnoho a nic na vaše problémy nepomáhá? Máte dost depresí, pocitu osamění, strachu a psychické či fyzické bolesti, která se neustále vrací

To může být za pár okamžiků minulostí.

Co kdybych vám ukázal, jak se konečně můžete přestat trápit a začít žít v neustálém vnitřním klidu, radosti, pohodě, zdraví a štěstí?

Nebylo to jednoduché, ale já už zjistil, kde začínají všechny problémy, ať psychické, fyzické či ve vztazích. Trvalo mi to desetiletí, než jsem si to uvědomil a hlavně vyzkoušel, ale vám to prozradím již teď. 

Tipněte si kde…

ANO, začínají ve vaší  MYSLI…!

Mysl je náš velmi komplikovaný společník, kterému nelze tak jednoduše poroučet, protože drtivá většina z nás vůbec netuší, že jsou tímto společníkem nevědomě ovládáni.

„Brrrr, mysl mě ovládá? Má mi snad pomáhat řešit problémy a udržet mě naživu ne?“

Ano, ale….. a o tom ALE to všechno je! 

Co se ukrývá v tom ALE vám prozradím dále, značně bychom si to pro teď zkomplikovali. 🙂

Nevěšte však hlavu, mysl je sice velmi složitá, nicméně nakonec to je pro vás dobrá zpráva!

Protože když víte, kde je příčina všech problémů, tak stačí…

Ano, zaměřit se na svoji MYSL a UZDRAVIT JI!

Díky tomu všechny nemoci, deprese, toxické vztahy a *doplňte si*… jako mávnutím kouzelného proutku ZMIZÍ – natrvalo! 

Jaké by to bylo odstranit veškeré problémy, které v životě máte? Zbavit se jakýchkoli zdravotních a psychických potíží, které se vlečou a vlečou a vy jste z nich neurvale zoufalí?

Nebyl by ten Váš život NÁDHERNÝ

Představte si, že byste nemuseli řešit nic, co by vám způsobovalo jakoukoli bolest, pouze byste si užívali TO co právě děláte. Všechno by se vám navíc dařilo od ruky, všichni by vás obdivovali a měli rádi, protože by z vás začala vyzařovat LÁSKA. Ničeho byste se nebáli a konečně v sobě objevili zdravé sebevědomí

Byli byste neustále… a to je hlavní… ve vnitřním klidu!

Tak pokračujme, protože přesně tohohle můžete dosáhnout, postup pro Vás mám jako na stříbrném podnose přichystaný…

Revoluční krok-za-krokem 4-týdenní plán, který psychoterapeuti a doktoři nechtějí, abyste znali – přišli by totiž o práci!

Mám pro Vás intenzivní měsíční kurz Uzdravení mysli s mým koučováním, který vám doslova změní život, to vám mohu garantovat.

✔️ Dvakrát týdně společné online SETKÁNÍ plné energie, dechberoucích informací a AHA momentů!

✔️ Každý týden POKROČILÉ úkoly, vedené meditace, podcasty a spoustu dalšího!

✔️ V rámci kurzu účast v soukromé skupině na doživotí, můžete se ptát na cokoli, navážete nová přátelství, budete sdílet své zkušenosti a hlavně se navzájem podporovat!

✔️ Celé 4 týdny mé PLNÉ PODPORY 24/7, kterou máte ZDARMA (hodinová konzultace stojí normálně 1200 Kč)!

Žádné zbytečné techniky, které Vás přestanou bavit, pouze funkční metody, kterými jsem si sám prošelověřil je na práci se stovkami studentů.

„Milý Pavle, dovol, abych napsala pár řádek, svěřila se a poděkovala. Víš, jak dlouho jsem váhala nad tvým kurzem Uzdravení mysli?

Vlastně jsem se odhodlávala několik let! A pořád jsem na to neměla peníze. Nikdy mi na to nezbylo. Byl to můj dlouhodobý problém.

Jsem sama a jak se říká, žila jsem ,,z ruky do huby“. Dát na ruku 5 tisíc bylo pro mne nepředstavitelné. Ale jednoho dne jsem se rozhodla! A nelituji.

Hned po prvním týdnu tvého kurzu se začaly dít změny…! Klienti se začali víc hlásit na masáž a ještě přišly dvě nabídky jiné práce….

Když jsem se přestala bát nedostatku, objevila se hojnost. Díky tvému postupu a kontrole myšlenek, na který jsem přistoupila….se mi neskutečně ulevilo.

Jsem tak šťastná. Je to nesmírná úleva po tolika letech trápení. A navíc se zlepšil i můj zdravotní stav. Bolesti v kyčlích povolují. Mám chuť znovu tvořit, smát se a dokonce tančit.

Moc ti děkuji a těším se na další ,,tvou řeč“. Už se nebojím pozdravit a říct ,,mám tě ráda“.

Díky za tebe a tvou práci.

S láskou Dana.“

Nemám žádnou pochybnost, že to i Vy zvládnete jako Danča, proto už na nic nečekejte a zaregistrujte se do kurzu, dokud je ještě čas.

Teď se stačí jen zapsat a já vás ihned kontaktuji s informacemi o začátku kurzu. Těším se na Vás, Pavel. 🙂

úspěšnost KURZU absolutně předčila všechna očekávání. Co na kurz říkají další studenti?

Zdravím všechny, vše co Pavel říká jsou velké pravdy. Po kurzu Uzdravení mysli jsem se dostala po dlouhých letech do pohody, přestala se neustále něčeho bát. Neměla jsem dřív energii, nyní ji mám. Je to úžasné mít chuť něco dělat. Stále se mi ale stává, že se hlásí ego, nebo se něco nedaří. Vždy si vzpomenu na slova Pavla s odůvodněním proč to tak je, co je důvodem. Moc mi pomáhá vědět, v čem je příčina, a jak s ní naložit. Jak říká Pavel, vše chce čas a pracovat na sobě, kontrolovat myšlenky. Jsem proto vděčná za Pavlova slova, moc mi to pomáhá. Pavle díky 💞

Pavle milý, bylo mi ctí učit se od Tebe po čtyři týdny, jak transformovat mysl.🌹
Je mi zase do zpěvu. 🙏
Mám nesmírnou radost, že jsem byla ve Tvém kurzu. Všechny pochyby, nejistoty a strachy jsou pryč.
Nepřekážím životu a dějí se zázraky. 🤗💕
„Nejistota je tvá kamarádka “ je naprosto úžasná věta, moc mi pomáhá.🌊
Všechno, co jsi nám pověděl, mi dávalo smysl.💫
Život se mi mění k lepšímu a je to Tvá zásluha.
Děkuji, že mohu zažívat „vnitřní klid“.
Tvé etudy si nadále budu pouštět. Zatím…

S úctou a láskou Eva 🕊

Celý život se snažím prosadit si svou pravdu a vždycky mi záleželo na tom, aby se mnou druzí souhlasili a nebyli proti mně. I ze začátku kurzu jsem měla tendence k tomu, že jsem si i přes jasné Pavlovy pokyny v hlavě hrála s myšlenkou, že si to přece stejně můžu uzpůsobit podle sebe, že přece jen já vím, co mi jak vyhovuje. Ale není to vůbec tak. To je jen hra ega které potřebuje bolest a nechce se jí zbavit… Jediná cesta k uzdravení mysli je stoprocentně poslouchat, co se má dělat, dodržovat to , nebádat nad tím, bla,bla bla… to jen oslabuje účinek… Je třeba konat…Prostě jet přesně podle toho. Neptat se, neřešit.. nic nevědět a ničemu nerozumět… Dělám to tak a už se moje mysl uzdravuje. Jsem 8.den bez prášků a už pomíjí i ty chvilkové pocity na omdlení z „absťáku“. Pavle, děkuji, že jsi a vám, ženy, přeju jen to nej… JSTE ÚŽASNÉ ❤
Děkuji po tomto kurzu mám pocit štěstí , vnitřního klidu. Jsem vděčná že jsem to mohla sdílet s vámi se všemi. Život je krásnej. Děkuji Pavle🥰🥰🥰

Stačí když se zaregistrujete do kurzu a já udělám vše proto, abyste žili radostný život ve zdraví a hojnosti, protože VY si to zasloužíte!

Aktualizováno 3.8.2022

Urgentní zpráva pro vaší transformaci:

Zdravím Vás,

vím, že máte strach, žijete v nejistotě, možná máte i deprese nebo se jen potácíte bez chuti do života a vyššího smyslu…

Na následujících řádcích Vám však ukáži jak funguje Vaše mysl a jak se dostat ze strachu nebo jakéhokoli jiného problému, kterému čelíte, tak pojďme na to.

Věděli jste, že 97 % času žijete na autopilota

To znamená že máte ten největší problém…

nedokážete kontrolovat svoji mysl

Možná si říkáte, že to není zase tak hrozné…

Mýlíte se, tímto vznikají všechny Vaše problémy!

Takto neovladatelná mysl dokáže ve Vás a Vašem těle napáchat obrovské škody, začíná to tím, že…Pociťujete stále nejistotu a strach, nemůžete se těchto pocitů a myšlenek zbavit.Možná jste díky tomu už i neustále nemocní a ve stresu.Dokonce jste se dostali do stavu, kdy jste svěřili své zdraví do rukou doktorů a jejich pilulek.Možná jste na tom lépe a "pouze" hledáte sebe sama a nejste spokojeni se svým životem.A možná jste dokonce absolvovali i nějaké kurzy, semináře, četli knihy, ale cítíte, že to nepomohlo.

Všechno tohle chápu, sám jsem si tím také prošel, ale o tom dále..

Určitě jste si všimli, že v televizi a novinách jsou jen hororové zprávy… říkáte si PROČ?

Chtějí ve vás vyvolat tu nejsilnější emoci – STRACH.

Strach má mnoho podob a je to nejčastější příčina všech problémů, psychického i fyzického charakteru.

Strach může být například:

– Strach o své zdraví,

– Strach, že nebudu dost dobrá a přijdu o práci,

– Strach, že nedokážu finančně zajistit sebe a rodinu,

– Strach, že mě partner opustí,

– Strach, že si partnera nikdy nenajdu,

– Strach o zdravotní stav své rodiny..

A tak dále, to je jen malý výčet, strach vás provází na každém kroku, aniž si to uvědomujete…

co se vůbec děje, když máte strach?

Hromadí se ve vás negativní energie, ta se propisuje do vašeho podvědomí a postupně změní vaší mysl na továrnu negativních myšlenek… 

…tyto myšlenky ve zlomku sekundy způsobují negativní emoce… 

…až nakonec tyto emoce vyvolají NEMOC.

Většina lidí o tom nemá ani tušení a je to hrozné… kam až to může zajít… ale dobrá zpráva je, že….

Když uzdravíte svojí mysl, zbavíte se i všech nemocí

Přesně proto jsem vytvořil kurz, který jsem nazval tím, co vám zajistí – Uzdravení mysli. Protože to je jediné, čeho potřebujete dosáhnout, ostatní poté přijde doslova samo.

Zbavte se strachu a jiných psychických a fyzických problémů díky převratným metodám, které jsou tak jednoduché, že je dokáže *dlouhodobě* dodržovat opravdu každý

Stačí se zapsat do kurzu Uzdravení mysli a já vám ukáži jak geniální je vaše tělo a mysl a jaké má dechberoucí samoléčící schopnosti, opravdu se začnou dít zázraky (i když na ně nevěříte, mrk).

Jak je to vůbec dnes nastavené, jak vlastně fungujeme v současném světě…?

Bohužel je v dnešní době přirozené hledat chyby a jejich řešení mimo nás – v rodičích, partnerovi, práci, kamarádech, vládě… 

Za něčím se pořád honit a nebýt spokojeni sami se sebou

Přeci jenom… 

Jsme k tomu programováni současnou společností

Snaží se, abyste neustále záviděli ostatním, chtěli něco „víc“ a vyvíjeli na sebe větší a větší nároky. Přece, když budeme mít to a to, tak budeme konečně šťastní!

Zklamu Vás, není tomu tak…

Vy se díky tomu pořád za něčím honíte, svou snahou jste náchylnější k tomu dělat chyby. Poté si neustále v hlavě přehráváte, co jste udělali špatně a litujete svých rozhodnutí nebo si dokonce představujete ty nejhorší scénáře, které se ještě ani nestaly.

Postupně se tyto situace stávají horší a horší až z těchto představ nemůžete ani usnout, bojíte se ulehnout do postele a spánek se neustále zkracuje…

Mysl nad vámi má moc a vy ji nedokážete kontrolovat

A co to pro Vás znamená? 

Budete stále častěji upadat do depresí, z kterých se bude čím dál tím složitější dostat. 

Budete náchylnější k nemocem až Vaše imunita začne bojovat proti Vám. 

Vy tak budete muset neustále navštěvovat doktory a polykat nesmyslné léky. 

To ale znamená, že Vaše problémy nikdy nevyřešíte 

Vaše situace se bude neustále zhoršovat, přitom se Vám budou pomalu ukrajovat dny ze života, které byste mohli žít radostně, s pocitem naplnění a užívat si každičké chvíle.

Není to však Vaše vina, že se takto cítíte a necháte to zajít tak daleko. Ale já vím co potřebujete, abyste se zbavili všech svých problémů, ať už jsou jakékkoli…

klíčem je uzdravit svou mysl

Dovolte mi, ať Vás seznámím s intenzivním měsíčním kurzem Uzdravení mysli, kde Vás naučím jak kontrolovat každou svou myšlenku a vybírat si pouze ty, které Vám působí radost.

Pomůžu Vám zbavit se všech problémů, ať už zdravotních, partnerských nebo v pracovním životě.

Ovládnete svou mysl a už Vám nebude nic bránit žít vědomý, radostný a naplněný život, ten, který si zasloužíte, každý si ho zaslouží!

✔️
Přestanete se zabývat minulostí a zbavíte se všech negativních myšlenek, které Vás stresují a zhoršují vaše zdraví.

✔️
Zachráníte si partnerské a pracovní vztahy, možná Vás povýší nebo si najdete lepší práci, která Vás bude konečně bavit.

✔️
Dramaticky se zlepší vaše zdraví, zrak, paměť, myšlení a soustředění, dokonce i možná zhubnete, pokud bojujete s nadváhou.

✔️
Všude uvidíte příležitosti, zbavíte se veškerých pochybností v sebe a své schopnosti - zvýšíte své sebevědomí.

✔️
Budete vypadat a hlavně se cítit mnohem mladší, prodloužíte si život a budete hýřit vitalitou a energií jako nikdy předtím.

✔️
Zbavíte se nejistoty a strachu, který Vám brání v dosažení svého potenciálu, budete konečně bez výčitek dělat, co Vás baví.

Možná si říkáte, že je to přitažené za vlasy a nemůže to být pravda… 

Věřte mi, vy toho můžete s mou pomocí dosáhnout, stačí se pevně rozhodnout a dodržovat postupy, které pro Vás mám přichystané!

Já jsem si všemi psychickými (i fyzickými) problémy již prošel a budu vás každý den provázet tímto kurzem

Ahoj přátelé, moje jméno je Pavel Žywczok. 

Jsem transformačním trenérem mysli a průvodcem knihy Kurz zázraků. Prošel jsem stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. Hledal jsem pomoc u psychologů a v psychofarmakách. Bez jakýchkoliv výsledků. Byl jsem na samém dně, kdy jediné řešení jsem viděl v odchodu z tohoto světa.

Po několika letech mi přišla do ruky kniha americké psycholožky Helen Schucmanové, profesorky psychologie na Lékařské fakultě Kolumbijské univerzity v USA, Kurz zázraků. Veden touto knihou jsem začal uzdravovat sám sebe. Po několika týdnech každodenní práce na sobě, jsem neměl pochybnost, že začalo mé uzdravení. Prošel jsem transformací mysli.

POCHOPIL JSEM, ŽE KAŽDÝ, KDO CHCE, KAŽDÝ, KDO SE PEVNĚ ROZHODNE, MŮŽE ŽÍT V NEUSTÁLÉM VNITŘNÍM KLIDU, V POHODĚ, RADOSTI, HOJNOSTI A ZDRAVÍ.

Je to totiž náš přirozený stav

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Již třetím rokem žiju ve vnitřním klidu, lásce, hojností a zdraví. Tento klid mám neustále. Nezávisle na tom, co se děje kolem mne. Je to výsledek každodenního tréninku. 

Jak dosáhnout stejných výsledků 12x rychleji?

Po více jak dvou letech, po ukončení tréninku dle této knihy, jsem v březnu roku 2020 začal vést touto knihou první skupinu studentů. Každý den jednu lekci. Celý rok. Bylo to opravdu náročné. Podmínkou je, že studenty vede někdo kdo myšlenkami knihy běžně žije. Nestačí, že ji zná a dokonce ji umí celou citovat. Pořád mi však vrtala hlavou věta z knihy:

„Kurz zázraků je teprve začátkem”.

Tady musí být efektivnější cesta!

Jednou se všechny dílky poskládaly a já jasně uviděl, co je potřeba udělat, aby studenti dosáhli výsledků ne za rok…

ani za půl roku…

dokonce ani za čtvrt roku…

ale za pouhý jeden měsíc!

VYTVOŘIL JSEM KURZ ZÁZRAKŮ V KOSTCE.

Intenzivní měsíční kurz Uzdravení mysli

✅Mám pro Vás připravené pokročilé lekce a meditace pro efektivní a trvalou transformaci Vaší mysli. 

✅Dvakrát týdně se budeme společně setkávat, budu Vás vést a kontrolovat Váš postup, abyste se někde nezasekli a Vaše transformace byla kompletní. 

✅Budeme mít společnou skupinu, kde se mě i ostatních kolegů můžete ptát a sdílet svojí cestu i mimo živá setkání. 

✅Mám pro vás připravené úkoly a meditace, které je zapotřebí plnit, protože trénink dělá mistra přátelé, to si zapamatujte.

Ale nebojte se, připravil jsem pro Vás zkratky, které jsem objevil při práci s desítkami klientů a dnes už přátel. 🙂

Co na kurz říkají další studentky a studenti?

5/5

Chcete také změnit život jako Dana, Míša, Veronika, MIREK a spoustu dalších?
Zapište se do kurzu a budete mít uzdravení jisté, záleží na vás

Dostanete přístup do kurzu, který je ověřen léty zkušeností a vědeckých výzkumů, abyste měli jistotu Vaší transformace. Kurz, který je u nás opravdu JEDINÝ svého druhu. Co na vás čeká?

–> 4 týdny mé plné podpory (poznáte, co to znamená) 6 000 Kč

–> Dvakrát týdně online setkání a koučování 10 000 Kč

–> Pokročilé úkoly, videa a vedené meditace 4 000 Kč

Kurz si cením jako někteří zahraniční „odborníci“ na téměř 100 000 Kč, v zahraničí úplně normální cena za kurzy s koučováním. Nicméně jsme u nás a samozřejmě jsem si uvědomil, že by si to dovolila opravdu jen hrstka lidí

Proto jsem kurz začal nabízet za cenu 20 000 Kč, zeptejte se sami sebe… 

Dali byste dvacet tisíc za to, že se do konce života budete cítit skvěle? Že konečně ukončíte veškerá trápení, kterých se nemůžete zbavit?

Mí studenti ano, a po kurzu by klidně zaplatili mnohem více, poté co pocítili na vlastní kůži ryzí pocit štěstí, radosti a vnitřního klidu, který se jim dostavil a neustále dostavuje.

Nicméně já mám pro vás ještě něco, protože chci kurz zpřístupnit i těm, kteří jsou opravdu v nelehké finanční situaci… 

…do které se může, díky negativním myšlenkám a vzorcům, které se v nás hromadí od dětství, dostat každý. Znám tu téměř neřešitelnou situaci s nedostatkem financí. 

Proto nevěšte hlavu, vy ani tuto částku nemusíte platit a to mám pro vás ještě něco!

Na co se můžete ještě těšit? 🎁

Webinář Ego-Mysl-Tělo

Veleúspěšný webinář, z kterého ani neměl být záznam, povím Vám jaký je vztah mezi těmito "stavy" a dám vám praktické příklady jak s nimi pracovat, na webinář máme plno úžasných ohlasů.
Normálně v ceně 699 Kč

Přednáška "Jak dojít ke štěstí, radosti a trvalému klidu"

Přednáška, kterou musíte vidět, vystupoval jsem na ní již v roce 2019 a z důvodu citlivých témat ji nemohu nikde jinde sdílet než s vámi.
Normálně v ceně 899 Kč

Bonusové podcasty

Inspirativní příběhy pro zrychlení Vaší transformace a motivací pro každý den.
Normálně v ceně 399 Kč

Bonusové webináře pro studenty kurzu

Pravidelné webináře i po skončení programu, kde budeme probírat navazující témata, protože kurzem Vaše cesta nemusí skončit.
Normálně v ceně 899 Kč / půl roku

WhatsAppová skupina na doživotí

Doživotní účast ve skupině, kde se seznámíte s dalšími studenty a vždy se zde vytvoří úžasná přátelství na celý život, budete se společně podporovat a Váš stav bude společně vzkvétat.
Normálně v ceně 899 Kč / půl roku

Záznamy ze všech setkání

Na setkáních probíráme vždy informace, které jinde nikde nedávám k dispozici, zároveň zde probíráme situace ostatních studentů a můžete se inspirovat i po skončení kurzu.
Normálně v ceně 699 Kč

Spoustu dalšího, ale to je překvapení

Těším se na vás, až společně započneme Vaší cestu a vy budete vzkvétat přímo před očima.

Co všechno tedy dostanete? 🎁

  • 4 týdny s mojí plnou podporou = 10 000 Kč
  • Dvakrát týdně online skupinové setkání = 8 000 Kč
  • Pokročilé úkoly = 2 000 Kč
  • Webinář Ego-Mysl-Tělo = 699 Kč
  • Přednáška Jak dojí ke štěstí, radosti a trvalému klidu = 899 Kč
  • Bonusové podcasty = 600 Kč / 3 měsíce
  • Bonusové webináře pro studenty kurzu = 899 Kč / 6 měsíců
  • Záznamy ze všech setkání = 3990 Kč

To je cena i s bonusy celkem 29 986 Kč / 1 198 EUR

Ale pozor, díky tomu, že jste se dostali až sem a čtete tyto řádky, tak pouze na této stránce...

Vy tohle vše máte za akční cenu 4900 Kč / 197 EUR.

Ano, je to tak, to je sleva 25 086 Kč / 1001 EUR!!

Připojte se do naší party a čerpejte nekonečné výhody na své cestě k uzdravení Vaší mysli.

Obsazenost dalšího termínu

Možná Vám teď Vaše Ego posílá do mysli pochybnosti, ale to vůbec nevadí, proto sem přidávám tuto poslední část, také jsem to zažil. Ego je totiž živeno negativitou a vyhledává ji, pokud sobě působíte bolest, tak ho podporujete. Ego nechce, abyste byli šťastní, radostní a žili jste v hojnosti, proto Vám posílá do vědomí pochybnosti:

Tento kurz pro Tebe není, nepotřebuješ to…

Přece tomu nebudeš věřit, že ovládnutím mysli uzdravíš celé tělo, nesmysl…

Duševní stav, snad nevěříš, že se dá ovlivnit, haha…

Však je to normální mít občas strach, cítit se špatně, být ve stresu

Je to pro tebe moc drahé, to si nemůžeš dovolit, nestojí ti to za to..

 

Ano, přesně takto se Vás Ego snaží odradit, když už jste krůček od vkročení na tu správnou cestu ke zdraví, štěstí a radosti. Tomu rozumím. 

Celé tři roky jsem (mé Ego) odmítalo transformaci, kterou bylo třeba učinit. Neustále mi podráželo nohy a nechtělo mě pustit na správnou cestu. Jenže já ho nakonec přestal poslouchat. 

Bez této odvahy bych tu možná nyní nebyl. Toho bych Vás chtěl ušetřit, proto prosím, přestaňte ho poslouchat a otevřete svou mysl novému poznání, které Vám odemkne nový svět.

Často kladené otázky

Kurz začíná již v úterý 6.9. 2022 prvním setkáním, které proběhne od 19:00. Po zaplacení vás ihned kontaktuji s informacemi o začátku, nemusíte se bát, že by se na vás zapomnělo. Ale pozor, přes léto kurz není a v září bude po dvou měsících a zájem je obrovský, proto se zaregistrujte co nejdříve. 

Kurz trvá přesně 4 týdny, ve kterých máme celkem 8 společných setkání přes aplikaci Zoom. Vybrali jsme tu nejjednodušší možnost, stačí kliknout, stáhnout aplikaci a už se uvidíme. 🙂

Kurz stojí 4 900 Kč, pro někoho dost peněz, ale pro absolventy kurzu směšná částka, uvidíte sami. Pro sousedy ze Slovenska je to v přepočtu 197 EUR

To vůbec nevadí, beru ohled na vaše časové možnosti a každé setkání je nahráváno, po skončení všichni účastníci dané skupiny obdrží záznam ze setkání. 🙂

Zaplatit lze převodem částky na můj bankovní účet, který obdržíte po odeslání objednávky.

Po odeslání objednávky mě kontaktujte a zašlu vám podklady pro platbu nebo je máte uvedené zde:

Bankovní spojení:

Účet: 1969728104/3030
IBAN: CZ7930300000001969728104
BIC: AIRACZPP

Pavel Žywczok
Jesenická 447/13
Vrbno pod Pradědem
793 26

Ve výjímečných případech ano, umožňuji platbu na maximálně 3 splátky, v takovémto případě mě po odeslání objednávky kontaktujte a domluvíme se individuálně.

V takovýchto případech je to více než vhodné a uvidíte jak se do měsíce všech těchto stavů zbavíte. 🙂

Určitě, měl jsem spoustu studentů s rakovinou, Alzheimerovo a Parkinsonovo chorobou, roztroušenou sklerózou a dalších nemocí… Všichni to zvládli a již se těší pevnému zdraví. Je nemožné, abyste to nezvládli i Vy. Zázraky se dějí a v tomto kurzu jsou naprosto běžnou záležitostí. 🙂

Určitě, kurz vám pomůže s jakýmkoli problémem, strachem, psychickým blokem apod. Např. strach z řízení, zasekáváním v mluvení, návalům paniky, strachem mluvení před ostatními (skvělé pro přednášející) a dalšími problémy, hlavně týkajícími se sebevědomí.

Ano, kurz vám pomůže zvýšit výkonnost tím, že si vše dokonale srovnáte v hlavě a naučíte se plně soustředit na danou činnost a být ve FLOW, kdy se v uvozovkách zpomalý čas, vy jste plně uvolněni a zvýší se vám mozková kapacita. Dokonce se v tomto stavu napojujete na vyšší energie. Ale hlavně po práci máte skvělý pocit a dokonce i více energie než před ní. Dejte STOP vyčerpanému dopaminu a z toho pramenícího nedostatku motivace.

Ano, ale pouze dva, které jsou nejvíce rozšířené. WhatsApp a Zoom. WhatsApp pro každodenní komunikaci ve skupině, kde budeme řešit všechny vaše otázky a budu vám zasílat podcasty (zvukové nahrávky) pro uspíšení vaší transformace. Na Zoomu se budeme každé úterý a čtvrtek potkávat. Ovládání těchto aplikací je velice jednoduché. 🙂

Vůbec nevadí, buďto poprosíte někoho známého o radu nebo vám pomůže Patrik, který řeší technické problémy. Je nemožné, abyste práci s aplikacemi nezvládli. 🙂 

Zbývá poslední krok a můžeme se vydat na cestu! 🙂

Do jednoho měsíce si budete děkovat a dilematu ohledně zaplacení kurzu se budete smát, investice se vám totiž vrátí několika-násobně. Ještě k tomu mě pořád studenti přesvědčují, že to je za takovou hodnotu, co pro ně kurz měl, směšná částka, proto se zaregistrujte dříve než… zdražíme. 🙂

Pozor, pozor, za chvilku budeme mít plný termín, neodkládejte nevyhnutelné, budete litovat. 🙂

Obsazenost dalšího termínu